گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی از مسابقات زمستانی بازی Fortnite

۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

اخیرا استودیو سازنده‌ی بازی محبوب Fortnite یعنی اپیک گیمز، اطلاعاتی جدید از مسابقات زمستانی این عنوان منتشر کرده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Fortnite در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در بین کاربران شناخته می‌شود که رقابت تنگانگی با رقیب اصلی خود یعنی PUBG دارد. این عنوان توانست تجربه‌ای جدید از سبک بتل رویال به کاربران ارائه دهد و هنوز هیچ اثری، نتوانسته مانند آن عمل کند و تاحالا موفقیت‌های بزرگی را برای سازندگان به ارمغان آورده است.

حال به تازگی، تیم سازنده‌ی بازی یعنی استودیو اپیک گیمز (Epic Games) اطلاعاتی از مسابقات زمستانی این بازی و تاریخ‌های برگزاری آن، منتشر کرده است. در ابتدا اعلام شد که با توجه به محبوبیت بسیار زیاد این بازی در بین کاربران، قرار است در آینده مسابقات زیادی با جوایز فوق العاده میان بازی‌بازان برگزار شود و مسابقه‌ی پیش رو، Fortnite Winter Royale نام دارد. این مسابقه برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود و همگان می‌توانند در آن شرکت کنند. البته تنها کاربرانی که در مناطق آمریکای شمالی و اروپا حضور دارند. نکته قابل توجه این است که جایزه‌ی برنده‌ی این مسابقه، یک میلیون دلار خواهد بود که رقم بسیار بالایی به نظر می‌رسد. به همین علت، اکثریت کاربران انگیزه‌ی زیادی برای شرکت در آن دارند و می‌توانند با محک زدن میزان توانایی خود، شانس خود را برای به دست آوردن این جایزه، امتحان کنند.

مرحله‌ی اولیه برگزاری این مسابقات، Winter Royale Qualifier نام دارد و افراد حاضر در مناطق آمریکای شمالی و اروپا به صورت تک‌نفره با یکدیگر مسابقه خواهند داد تا بهترین آن‌ها انتخاب شده و بقیه‌ی کاربران از این مرحله، حذف شوند. سپس به مرحله‌ی Winter Royale Finals خواهیم رسید که بهترین‌ها با یکدیگر رقابت خواهند داد. این بخش در هر منطقه به طور جداگانه برگزار می‌شود و فرد اول در هر نقطه، می‌تواند به بخشی از آن جایزه‌ی یک میلیون دلاری دسترسی پیدا کند و در واقع این جایزه بین بهترین‌های هر منقطه تقسیم می‌شود.

مرحله‌ی Winter Royale Qualifier در تاریخ ۳ و ۴ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۴ و ۲۵ نوامبر سال ۲۰۱۸) برگزار خواهد شد. سپس قسمت بعدی یعنی Winter Royale Finals Europe در تاریخ ۹ و ۱۰ آذر ماه (۳۰ نوامبر و ۱ دسامبر) و مرحله‌ی Winter Royale Finals North America در تاریخ ۲۰ و ۲۱ آذر ماه (۱۱ و ۱۲ دسامبر) برگزار می‌شود.

از جدیدترین اخبار بازی Fortnite، می‌توان به آخرین به‌روزرسانی آن اشاره کرد که باری دیگر آیتم دینامیت را به بازی اضافه کرد که مدت‌ها قبل از آن حذف شده بود. برای مشاهده‌ی جزئیات این خبر به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید