تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

به تازگی تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5 منتشر شده که جزئیات شخصیت نرو را به کاربران نشان می‌دهد.

بازی Devil May Cry 5 در اوایل سال آینده‌ی میلادی به طور رسمی به دست کاربران خواهد رسید و در حال حاضر، به عنوان یکی از موردانتظارترین بازی‌ها شناخته می‌شود. مثل همیشه وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده‌ی شرکت کپکام (Capcom) خواهد بود که به نظر می‌رسد قرار است عنوانی با کیفیت و موفق را عرضه کند. از کلیدی‌ترین نکات موجود در این بازی، می‌توان به حضور شخصیت‌های کلاسیک و خاطرانگیز این مجموعه، یک گیم‌پلی سریع و هیجان انگیز و محیطی متنوع و رنگارنگ اشاره که لحظلات چشم‌نوازی را رقم می‌زند.

حال در جریان جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی ویدئویی جدید از Devil May Cry 5 منتشر شده که جزئیات شخصیت نیرو (Nero) را به تصویر می‌کشد و کاربران می‌توانند با نحوه‌ی مبارزه‌ی با دشمنان و علمکردهای متخلف وی، آشنا شوند. همچنین در بخش‌های دیگری، شاهد نمایشی از دویل بریکرها (Devil Breakers) خواهیم بود که تاثیر زیادی در گیم‌پلی بازی دارند. دویل بریکر مربوط به شخصیت نیرو توسط شخصیت نیکو (Nico) طراحی شده و برای دسترسی به آن، می‌بایست در خط داستانی بازی پیش‌روی کرده و امتیازات معینی را دریافت کنید. همان‌طور که اشاره شد، دویل بریکرها با تنوع متفاوتی در بازی وجود دارند و هر یک از آن‌ها، عملکردهای مختلفی را از خود نشان می‌دهند و از طراحی خاصی برخوردار هستند. از مهم‌ترین دویل بریکرها، می‌توان به Helter Skelter ، Tomboy ، Rawhide و Ragtime اشاره کرد که در این تریلر جدید، قابل مشاهده هستند.

لازم به ذکر است که این ویدئو گیم‌پلی، بخشی از برنامه‌ی Capcom TV بوده و گیم‌پلی‌ای که توسط سازندگان تهیه شده، برروی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اجرا شده است.

ویدئو گیم‌پلی جدید بازی Devil May Cry 5 را محوریت شخصیت نرو و دویل بریکرها:

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

بازی Devil May Cry 5 در تاریخ ۱۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۸ مارس سال ۲۰۱۹) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. برای مشاهده‌ی مطلب پیش‌نمایش بازی که توسط مصطفی زاهدی نوشته شده، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید