احتمال دارد نسخه‌ی Game Of The Year بازی NieR: Automata عرضه شود

۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

به تازگی مواردی مشاهده شده‌اند که خبر از عرضه‌ی نسخه‌ی Game Of The Year بازی NieR: Automata می‌دهند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی‌های کمی هستند که اراده می‌کنند و به همه‌ چیز با دیدی جدید نگاه می‌کنند، به دنبال ساخت دنباله‌ای تکراری نیستند و قصد دارند تا نکته‌ای هرچند کوچک را به این صنعت اضافه کنند. قطعا بازی NieR: Automata یکی از این عناوین است. بازی که به دنبال نوآوری بود، نمی‌خواست فرمول تکراری دیگر بازی‌ها را با تغییر بسیار کم پیاده‌سازی کند و برروی آن برچسب عنوان جدید بزند. این بازی تقریبا در هر حیطه‌ای به خوبی عمل کرد ولی در بخش داستان و شیوه‌ی نگاه به جهان هستی، کاملا یک بازی جدا از دیگر عناوین رایانه‌ای محسوب می‌شود. گیم‌پلی عالی و متنوع، گرافیک هنری چشم‌نواز، شخصیت‌های دوست‌داشتنی و … تنها گوشه‌ای از نکات مثبت این بازی محسوب می‌شوند. اکنون در وب‌سایت ESRB موردی یافت شده است که خبر از نسخه‌ی Game Of The Year این بازی می‌دهد. هرچند که باید تا معرفی رسمی این نسخه از طرف استودیوی سازنده منتظر بمانیم. اگر این مورد حقیقت داشته باشد، به نظر می‌رسد که این نسخه باید تمامی کاراکتر‌های اضافه شده به بازی و محتویات اضافی عرضه شده را دربر داشته باشد.

بازی Nier: Automata در ۱۷ اسفند سال ۹۵ (۷ مارچ سال ۲۰۱۷ میلادی) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و موفق به کسب امتیاز متای عالی ۸۸ از منتقدین شد. اگر علاقه دارید تا از جزئیات کامل این بازی مطلع شوید، می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان جایی که احساس در قلب فلز جوانه می زند / نقد و بررسی بازی NieR: Automata که به قلم سعید آقابابایی است را مطالعه کنید. همچنین مقاله‌ای کاملا جدا توسط آقای آقابابایی در وصف و تحلیل نوع نگرش شگفت‌انگیز این بازی نیز به عنوان شاخه ای گل، قطره ای اشک، برای بزرگداشت انسانیت | یادداشتی در تحسین Nier: Automata نوشته شده است که در صورت تمایل می‌توانید مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید