تاریخ عرضه قسمت پنجم بازی The Council مشخص شد

۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

استودیوی بازیسازی Big Bad Wold و شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive)، قصد عرضه فصل پنجم و پایانی بازی ماجراجویی و روایت‌محور The Council را دارند. جایی که لوئیس دِ ریچت (Louis de Richet) آخرین تصمیم‌های خود را می‌گیرد و با سرنوشتش روبرو می‌شود.

مشابه بیشتر بازی‌های روایت‌محورِ چند قسمتی، هر قسمت از بازی The Council نیز هر دو ماه عرضه می‌شده است. نخستین فصل این بازی در ماه مارس سال جاری میلادی وارد بازار شد و به دنبال آن، فصل دوم با نام Episode 2: Hide and Seek در ماه می، فصل سوم تحت عنوان Episode 3: Ripples در جولای، و فصل چهارم با نام Episode 4: Burning Bridges در ماه سپتامبر میلادی عرضه شدند. فصل پنجم این بازی نیز که با عنوان Episode 5: Checkmate شناخته می‌شود نیز تا مدتی دیگر برای پلتفرم‌های مقصد این مجموعه، در دسترس قرار خواهد گرفت.

در قسمت Episode 5: Checkmate، شما باید برای رویارویی نهایی خود آماده شوید چراکه همه‌ی تصمیم‌ها، اشتباهات، رقبا و خانواده‌ی لوئیس دِ ریچت در این قسمت گرد هم می‌آیند. باید به یاد داشته باشید که هر تصمیمی که می‌گیرید، عواقب مخصوص به خود را خواهد داشت. چه کسی پیروز خواهد شد؟ آیا در پایان، لوئیس دِ ریچت می‌تواند از این جزیره جان سالم به در ببرد.

اگر یکی از علاقه‌مندان این سری باشید، قطعاً Complete Season یا سیزن پس آن را که شامل هر پنج قسمت The Council می‌شود، خریداری کرده‌اید. قسمت پنجم این بازی یعنی Episode 5: Checkmate، در تاریخ سه شنبه ۱۳ آذر ماه (۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای دارندگان سیزن پس این عنوان در دسترس قرار خواهد گرفت. افرادی که نسخه‌های قبلی این سری را تجربه نکرده‌اند نیز می‌توانند در تاریخ پنج شنبه ۱۵ آذر ماه (۶ دسامبر) این قسمت را خریداری کنند.

The Council Episode 5: Checkmate بازی در روز سه شنبه ۱۳ آذر (۴ دسامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید دو تصویر جدید منتشر شده از این قسمت را از زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید