بازی Screencheat برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

بازی اول شخص و تیراندازی Screencheat، ساخته استودیوی مستقل و استرالیایی سامورایی پانک (Samurai Punk)، یک نسخه بازسازی شده مخصوص کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ دریافت خواهد کرد. این نسخه تحت عنوان Screencheat: Unplugged وارد بازار می‌گردد.

Screencheat: Unplugged عنوانی چند نفره و اول شخص است که بازی‌باز را از جمع جدا می‌کند. بر خلاف دیگر بازی‌های اشباع شده این ژانر که در آن‌ها معمولاً بازی‌باز یک منقطه را بررسی می‌کند و آن را از وجود دشمنان پاکسازی می‌کند؛ در بازی Screencheat: Unplugged بازی‌بازان دیگر، نامرئی خواهند بود!

در این بازی، بازی‌باز باید به دنبال رد پاهای شخصیت‌های دیگر در محیط باشد تا متوجه حضور آن‌ها گردد. این بازی در اصل در سال ۲۰۱۴ میلادی برروی سرویس استیم عرضه شد اگرچه Unplugged یک نسخه بازسازی شده است. جلوه‌های بصری رنگارنگ این بازی به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ بازسازی شده‌اند.

Screencheat: Unplugged بازی چند نفره‌ای‌ست که سلاح‌های عجیب و غریب بسیاری را در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ پنج شنبه ۸ آذر ماه (۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) عرضه و منتشر خواهد شد. نسخه اصلی این عنوان در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، لینوکس و مک در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید