تریلر به‌روزرسانی Battle of Geonosis بازی Star Wars: Battlefront II منتشر شد

با این‌که تنها یک هفته تا انتشار به‌روزرسانی بزرگ بعدی Star Wars: battlefront II یعنی Battle of Geonosis باقی مانده است. اما دایس (DICE) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تصمیم گرفته‌اند تا با انتشار یک تریلر هیجان انگیز، طرفداران را با محتویات جدید آشنا کنند.

این تریلر بخش‌های بسیار زیادی از گیم‌پلی نقشه‌ی جدید Geonosis را به نمایش می‌گذارد. همچنین همان‌طور که در ادامه مشاهده خواهید کرد، مدل شخصیت Obi-Wan Kenobi از روی ظاهر آقای اوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) در فیلم Episode III: Revenge of the Sith طراحی شده است. البته شخصیت General Grievous نیز در بخش‌های از این تریلر خودنمایی می‌کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، ما از توانایی‌ها و مهارت‌های Obi-Wan نیز باخبر شده‌ایم. در کنار ضربات معمولی شمشیر lightsaber، وی می‌تواند از مهارت Defensive Rush هم استفاده کند. با اجرای این حرکت، Kenobi می‌تواند همزمان با دفع کردن ضربات و لیزر‌ها، خود را به سمت جلو پرتاب کند. در نهایت، حرکت آخر وی نسحه‌ای جدید از ضربه‌ی All-Out Push است که پیش‌تر توسط Luke استفاده می‌شد.

عنوان Star Wars Battlefront II هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌ وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان که توسط آقای حسین غزالی نوشته شده است را از این‌جا مطالعه کنید.

شما می‌توانید این تریلر زیبا را در ادامه تماشا کنید.
12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید