بازی Cyberpunk 2077 چندین برابر بزرگ‌تر از سری Witcher است

۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

بسیاری از بازی‌بازان منتظر هستند که بازی Cyberpunk 2077 تاریخ انتشار دقیقی را دریافت کند. این بازی که توسط توسعه‌دهندگان سری Witcher ساخته می‌شود، وظیفه‌ی سختی را به عهده دارد. اکنون اطلاعات جدیدی در رابطه با مقایسه‌ی این بازی با عنوان Witcher  توسط توسعه‌دهندگان در این استودیو منتشر شده است که در ادامه به مرور آنان می‌پردازیم.

استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) با ساخت سه‌گانه‌ی Witcher توانست نام خود را در بین توسعه‌دهندگان برتر بازی‌های رایانه‌ای ثبت کند. گل سرسبد کار آن‌ها نیز سومین نسخه از بازی‌های Witcher بود که توانست لقب بهترین بازی سال را به خود اختصاص دهد و هنوز هم بسیاری هستند که معتقدند این عنوان بهترین بازی عمرشان است. همین موفقیت بسیار بزرگ برای بازی Witcher 3 انتظارات را از بازی Cyberpunk 2077 بالا برده است. از طرفی دیگر خود استودیوی سازنده نیز ادعا می‌کند که بازی بسیار بزرگ‌تر و بهتر از سری‌ بازی‌های Witcher است. آقای آدام کیسینسکی (Adam Kiciński)، مدیر عامل استودیوی سی دی پراجکت رد، در رابطه با مقایسه‌ی این دو عنوان چنین گفته است:

Cyberpunk 2077 چندین برابر بزرگ‌تر از سری Witcher است.

این حرف، ادعای قابل توجهی است، چرا که بازی‌ Witcher 3 دنیای بسیار بزرگ و غنی را به بازی‌بازان ارائه می‌داد و ساختن دنیای بزرگ‌تر و غنی‌تر از آن، کار آسانی به نظر نمی‌رسد. او همچنین بیان می‌کند که بازی هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد و کار اصلی برای پایان یافتن توسعه‌ی این عنوان، هنوز انجام نشده است.

شما فعالیت‌های ما را می‌توانید در کانال یوتیوب رسمی ما دنبال کنید. ۶ خط زرد در کنار صفحه وجود دارد که ۶ تا از پربازدیدترین و محبوب‌ترین تریلر‌های بازی Witcher را از زمان معرفی تا عرضه‌ی رسمی به شما نشان می‌دهند. دو نوار آبی رنگ وجود دارد که مربوط به تریلرهای منتشر شده از بازی Cyberpunk 2077 است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، استقبال مردم از بازی Cyberpunk 2077 نسبت به بازی Witcher حداقل در حیطه‌ی تریلر بسیار بیشتر است؛ حداقل چندین برابر بیشتر. هرچند با این حرف قصد ندارم که شما از پیش نسبت به این بازی قضاوت بی‌جا بکنید. بازی هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و سوال اصلی برای ما این بود که بازی Cyberpunk 2077 می‌تواند دوام بیاورد، می‌تواند خوب ظاهر شود و یا می‌تواند بازی‌بازان را به خود جذب کند؟ آماری که ما از طریق یوتیوب بدست آوردیم همگی به این سوال‌ها جواب مثبت می‌‌دهند و نشان‌دهنده‌ی یک امر هستند: بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر این بازی و عرضه‌‎ی آن هستند. البته قابل ذکر است که هنوز کار اصلی برای ساخت این بازی در پیش رو است و انجام نشده. این هنوز ابتدای کار است: ما باید برروی بازی کار کنیم و بهبودهای زیادی باید اعمال شوند. با تمام این حرف‌ها، ما متقاعد شده‌ایم که بازی Cyberpunk 2077 می‌تواند انتظارات ما را برآورده کند.

هنوز تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 مشخص نیست اما حداقل می‌دانیم که استودیوی سی‌دی پراجکت قصد دارد تا این بازی را در نسل هشتم عرضه کند. شایعاتی در ارتباط با انتشار این بازی در سال ۲۰۱۹ وجود دارد که می‌توانید جزئیات کامل این خبر به همراه تحلیل گیم‌پلی بازی به قلم سعید آقابابایی را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید