تحلیل فنی ۲۵# | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Red Dead Redemption 2

۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

با جدیدترین قسمت «تحلیل فنی» خدمت شما کاربران گیمفا هستیم و در این بخش به مرور مهم‌ترین مقالات فنی روز دنیای بازی‌های ویدئویی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

راک استار بیش از دو دهه و بیش از دو نسل است که به دلیل ساخت وعرضه بازی‌هایی محبوبی به مانند سری GTA یا Red Dead Redemption به محبوبیت بسیاری در میان کاربران دست یافته است. راک استار دست به هر بازی که می زند از آن یک شاهکار می سازد و این موضوع را می توان رمز موفقیت این شرکت به حساب آورد. با انتشار Red Dead Redemption 2 ما این بازی را تجربه کرده و سعی بر این داریم تا در پرونده‌ای ویژه به طور کامل به تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی بر‌روی کنسول های نسل هشتم بپردازیم.
تحلیلی که شما شاهد آن هستید دارای دو بخش است. در بخش اول به تحلیل فنی و بررسی تکنولوژی‌های به کار رفته در بازی Red Dead Redemption 2 می‌پردازیم و در بخش دوم نیز عملکرد بازی بر‌روی کنسول‌های نسل هشتم را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد. پس تا پایان این تحلیل حتما با ما همراه باشید.
ضمن عرض پوزش بابت غیبت چند هفته‌ای، به اطلاع شما کاربران گرامی گیمفا می‌رسانم تحلیل فنی از هفته‌ی آینده و به صورت مرتب چهارشنبه‌ها بر‌روی وب‌سایت قرار می‌گیرد پس هفته‌های آینده با تحلیل فنی بازی‌های جدید با ما همراه باشید.
بخش اول (تحلیل فنی):
1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید