انتشار بازی Boxing Apocalypse برای پلی‌استیشن VR تایید شد

۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

طی معرفی و تایید انتشار بازی‌های مختلفی برای پلی‌استیشن VR، به تازگی عرضه‌ی عنوان دیگری با نام Boxing Apocalypse برای این پلتفرم تایید شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت سونی به غیر از پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴، بخش دیگری از تمرکز خود را برروی کنسول واقعیت مجازی خود یعنی پلی‌استیشن VR قرار داده و قصد دارد تا در آینده، عناوین موفق و باکیفیتی برای آن منتشر شوند. تا حالا ۴۵۰ بازی به طور رسمی برای این پلتفرم معرفی شده‌اند که جدیدترین آن‌ها، Boxing Apocalypse نام دارد و قرار است یک تجربه‌ی هیجان انگیز را به کاربران القا کند.

وظیفه‌ی ساخت بازی Boxing Apocalypse بر عهده‌ی شرکت گاتهام سیتی فیلمز (Gotham City Films) بوده و در گذشته این بازی را در شبکه‌ی استیم و رایانه‌های شخصی و از سویی دیگر برای دو هدست واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive منتشر کرده است. این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های مذکور، با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار در دسترس است و با همین قیمت از طریق فروشگاه رسمی پلی‌استیشن، به دست دارندگان پلی‌استیشن VR خواهد رسید.

سازندگان بازی در رابطه با آن و پلی‌استیشن VR توضیح دادند:

در بازی Boxing Apocalypse می‌توانید شاهد یک سیستم مبارزه‌ی بسیار پیشرفته و هوشمند باشید که می‌تواند تمامی واکنش‌ها و عملکردهای شما را به خوبی پاسخ دهد. همچنین ما سپرهای انرژی‌زای مختلفی را در بازی پیاده‌سازی کرده‌ایم تا بتوانید ضربات دشمنان را دفع کنید. همچنین قادر خواهید بود تا از طریق سلاح‌های موجود، به سمت دشمنان حمله کرده و زره قدرمند و دستکش مخصوص خود را ارتقاء داده یا شخصی‌سازی کنید.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی عنوان Boxing Apocalypse می‌توان به وجود دو حالت داستانی و چندنفره اشاره کرد. در جریان بخش چندنفره قادر خواهید بود تا از طریق باشگاه شخصی خود، با دیگر دوستان، مسابقات هیجان انگیزی را ایجاد کنید و شاهد یک رقابت تنگانگ باشید. همچنین در جریان بخش داستانی، شما باید خود را از دست یک سری موجودات عجیب فضایی که شخصیت اصلی بازی را به اسارت گرفته‌اند، فرار کرده و ماموریت‌های پیش رو را به اتمام برسانید.

در ادامه، سازندگان بازی اعلام کردند که عنوان Boxing Apocalypse تنها اثر واقعیت مجازی خواهد بود که توانسته بدون هیچ مشکل و ایرادی حالت PvP را به دست کاربران برساند تا آن‌ها با دیگر بازی‌بازان آنلاین، سرگرم شوند. این بازی از یک سیستم تاریخچه پیروزی و شکست‌ها برخوردار خواهد بود که می‌توانید عملکرد خود را در طولانی مدت مشاهده کرده و شاهد پیشرفت‌های مختلفی باشید.

بازی Boxing Apocalypse در تاریخ ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن VR عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید