تارهای رها شده | نقدها و نمرات بسته‌ی الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man

۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

Turf Wars نام دومین بسته‌ی الحاقی بازی Spider-Man است که اخیرا برای این بازی در دسترس قرار گرفته و حال به تازگی نقدها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

ازی Spider-Man در ماه سپتامبر عرضه شد و توانست علاوه بر بازی‌بازان نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کند. قبل از انتشار بازی مشخص شد که سه بسته‌ی الحاقی برای این بازی عرضه خواهد شد. مطمئنا تا به حال بسیاری از شما این بازی را تجربه کرده و یا شاید حتی بسته‌ی الحاقی اول آن را نیز به اتمام رسانده باشید اما آیا آماده‌اید تا یک ماجراجویی و یک چالش جدید را مرد عنکبوتی و پیتر پارک تجربه کنید؟ حال به تازگی دومین بسته‌ی الحاقی این بازی با نام Turf Wars نیز عرضه شده و شخصیت منفی اصلی آن کسی نیست جز Hammerhead. علاوه بر شخصیت‌هاف  باس‌های جدید، Turf Wars ماموریت‌ها و چالش‌های جدیدی را نیز به بازی اضافه می‌کند که با انجام این ماموریت‌ها، به لباس‌های جدیدی دسترسی خواهید داشت. هنوز یک محتوای الحاقی دیگر از The City That Never Sleeps باقی مانده است که Silver Lining نام دارد. اطلاعات زیادی از این بسته‌ی الحاقی در دسترس نیست اما احتمالا در ماه دسامبر عرضه خواهد

حال به تازگی هم‌زمان با عرضه‌ی دومین بسته‌ی الحاقی بازی Spider-Man به نام Turf Wars، نقدها و نرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت:

Destructoid 7.5/10

حال که دو بسته از سبه بسته‌ی الحاقی این بازی منتشر شده است من صادقانه می‌توانم بگویم که از خرید سیزن پس بازی بسیار سود کرده‌ام. Turf wars یک محتویا بسیار قوی است و قطعا مخاطبان خود را دارد. اگرچه دارای بخشی مشکلاتی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت اما در مجموع تجربه‌ی سرگرم کننده‌ای است.

SpazioGames 7/10

Turf Wars قطعا یک پسرفت اس و شخصیت  Hammerhead نیز نه تنها شرور جذابی نیست بلکه شخصیت پردازی بسیار ضعیفی دارد. امیدوارم حداقل Silver Lining پایان کاملی باشد.

Everyeye.it 7/10

یک قسمت با شخصیت پردازی کلاسیک: نه تنها هیچ نوآوری ندارد بلکه حتی داستان جذابی را ارائه نمی‌دهد. Turf Wars تنها تکه‌هایی از پازل داستانی بازی را کامل کرده و ما را برای سرانجام داستان (بسته‌ی الحاقی سوم) آماده می‌کند.

God is a Geek 6.5/10

اگرچه محتویات بیشتر در رابطه با بازی Spider-Man اصلا چیز بدی نیست ولی Truf Wars اصلا موفق عمل نکرده است. زیرا به غیر از داستان، هیچ محتوای سرگرم کننده‌‌ی دیگری در این بسته‌ی الحاقی وجود ندارد.

بازی Spider-Man هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی، شما می‌توانید نقد و بررسی بازی به قلم مهدی رضایی را مطالعه کرده و همچنین ویدئوی تحلیل فنی آن را مشاهده کنید. همچنین اگر هنوز در خرید این بازی مردد هستید، می‌توانید ویدئوی هایلایت با عنوان ۱۵ نکته پیش از خرید بازی Spider-Man را از طریق وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید