هک کردن بخش مهمی از بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود

۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

استودیوی سی‌دی پروجکت رد (CD Projekt RED) چندی پیش اعلام کرد که عملیات هک کردن، یکی از سه اساس کار بازی Cyberpunk 2077 است. در پاسخ به یکی از سوالات طرفداران در صفحه‌ی فیسبوک، این استودیو برای بار دوم از اهمیت هک کردن در این بازی گفت.

استفاده از قابلیت‌ها و ترفند‌های جادوگری در این بازی که با نام نترونر (Netrunner) شناخته می‌شود، هک کردن سیستم‌های دشمن و گمراه کردن آنان و حتی نفوذ در ذهن حریفان را ممکن می‌سازد. این قابلیت‌ها حتی در به دست آوردن اطلاعات سری، برای استفاده به نفع خود نیز کاربرد دارد؛ برای مثال می‌توان مکان‌هایی که هنوز توسط دیگران شناخته نشده است را شناسایی و کشف کرد و از امکانات و ذخایر آن محل‌ها بهره‌مند شد.

استودیوی CDPR در پیامی در صفحه‌ی فیسبوک خود اعلام کرد:

قابلیت نترونر به طور قطع یکی از قسمت‌های مهم بازی Cyberpunk 2077 است اما نمی‌توانیم درموردش اطلاعات زیادی ارائه کنیم. اما می‌توانیم بگوییم که شما با استفاده از این قابلیت، می‌توانید سیستم‌هایی را در بازی برای کمک به انجام عملیاتتان هک کنید، در‌های قفل شده را باز کنید، دشمنان خود را فریب دهید و موارد دیگر. شما هم‌چنین قادر به دریافت اطلاعاتی هستید که از آن‌ها در بازی به نفع خودتان استفاده می‌کنید؛ مثل پیدا کردن مکان‌های خاصی از بازی که دارای تجهیزات خاصی هستند و این تجهیزات در ماموریت‌ها به کار شما خواهند آمد.

به نظر می‌رسد عملیات هک کردن در بازی Cyberpunk 2077 به سری بازی‌های Deus Ex شباهت دارد اما این نظر می‌تواند کاملا از آنچه در واقعیت وجود دارد، دور باشد. هدف اصلی آن است که برای مشکلات بازی راه‌‌حل‌هایی ارائه دهند تا بازی‌باز مجبور به استفاده از سبک خاص برنامه‌ریزی شده‌ای در این عنوان نشود.

اخیرا، استودیوی CD Projekt RED اطلاعات بیشتری از روند چندلایه‌ای این بازی منتشر کرده است؛ به عنوان مثال می‌توان به تنوع زیاد سلاح‌های سرد بازی که طرفداران قادر به استفاده در طی بازی هستند، اشاره کرد که هر یک از این سلاح‌ها می‌تواند نوعی از پیشرفت را در روند بازی ثبت کند.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد. هم‌چنین شما همراهان گرامی گیمفا، می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیستم پیشرفت این بازی از این نشانی دریافت کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید