تاریخ انتشار بازی Desert Child اعلام شد

۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تاریخ انتشار بازی Desert Child مشخص شده که قرار است در ماه آینده به دست کاربران برسد.

بازی Desert Child در دسته عناوین دو بعدی پیکلسی قرار می‌گیرد که گرافیک آن به بازی‌های قدیمی و ۱۶ بیتی شباهت دارد. وظیفه ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو آکوپارا گیمز (Akupara Games) خواهد بود و طبق گفته آن‌ها، در ساخت این بازی از دو انیمه‌ی Akira و Cowbop Bebop الگوبرداری کرده‌اند.

اتفاقات بازی Desert Child در کره‌ی مریخ جریان دارد و شما در گیم‌پلی این اثر، کنترل یک موتور سیکلت هوایی با نام هاوربایک (hoverbike) را در دست خواهید داشت و باید آن را کنترل کنید. مسابقات زیادی وجود دارند که وظیفه‌ی اصلی شما، شرکت در آن‌ها خواهد بود تا بتوانید از این طریق، داستان و گیم‌پلی بازی را جلو ببرید و امتیازات مختلفی را کسب کنید. این مسابقه‌ی بزرگ Grand Prix نام خواهد داشت و همان‌طور که اشاره شد، در مریخ برگزار می‌شود. مردم کل جهان برای تماشای این مسابقه از کره زمین به مریخ منتقل شده‌اند و رقابت بسیار بزرگی در انتظار شما خواهد بود. ماموریت‌های مختلفی در گیم‌پلی بازی پیاده‌سازی شده از که طریق آن‌ها می‌توانید پول رایج درون بازی را به دست آورید و در مسابقات شرکت کنید. کار در رستوران‌ها و یا حتی شرکت در مسابقات کوچک و رایگان، از مهم‌ترین راه‌های کسب درآمد محسوب می‌شوند.

از سویی دیگر، گروهی عجیب و غریب در بازی Desert Child طراحی شده‌اند که قصد دارند در ماموریت‌ها و مسابقات شما، تداخل ایجاد کنند. به همین علت باید به ارتقاء بخش‌های مختلف موتورسیکلت خود بپردازید و به غیر از بخش سرعت آن که برای پیروز شدن در مسابقه مهم است، می‌بایست قسمت‌های دفاعی و تهاجمی این موتور را ارتقاء دهید. به غیر بخش تک‌نفره، این بازی از یک بخش چندنفره‌ی محلی نیز برخوردار خواهد بود که می‌توانید در کنار دیگر دوستان خود و به طور مستقیم، این اثر را تجربه کنید.

در نهایت اعلام شد که بازی Desert Child کاملا جهان باز و وسیع خواهد بود و می‌توانید از مریخ خارج شده و به سیاره‌های دیگر منتقل شوید. در هر سیاره شخصیت‌های مختلفی وجود خواهند داشت که می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و تعامل خوبی داشته باشید. از دیگر جزئیات این اثر، می‌توان به پرداخت اجاره خانه اشاره کرد که هر ماه باید برای این موضوع، پول مشخصی را ذخیره کنید.

بازی Desert Child در تاریخ ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۱ دسامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید