راد فرگوسن: قرار دادن کیت به عنوان شخصیت اصلی Gears 5 یک انتخاب طبیعی بود

۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

هما‌ن‌طور که می‌دانید، بازی Gears 5 با دیگر عناوین این سری محبوب تفاوت دارد. طبق گفته‌های آقای راد فرگوسن (Rod Fergusson)، مدیر استودیو کوالیشن (Coalition)، این بار  طرفداران با یک بازی بلند پروازانه و غافلگیر کننده طرف خواهند بود. حال به تازگی وی در مورد شخصیت کیت (Kait) و دلیل انتخاب وی توضیح داده است.

بازی Gears 5 قصد دارد تا با ایجاد نوآوری و همچنین ایجاد تغییرات در برخی از فرمول‌های قدیمی سری، تجربه‌ای جدید را ارائه دهد. یکی از این تغییرات جدید، انتخاب کیت به عنوان شخصیت اصلی است.

کیت در بازی Gears of War 4 نقش همکار JD Fenix را بازی می‌کرد. اما در جدیدترین نسخه‌ی مجموعه قصد دارد تا با کمک Del و Marcus Fenix ریشه‌های خانوادگی خود را کشف کند.

آقای فرگوسن توضیحات جالبی را در مورد کیت و انتخاب وی به عنوان شخصیت اصلی Gears 5 ارائه داده است:

این واقعاً یک تصمیم طبیعی بود. زمانی که ما به عقب برگشتیم تا ببینیم که داستان Gears of War 4 در مورد چه بود، مشاهده کردیم که مانند فیلم Mad Max Fury Road که در اصل در مورد داستان Furiosa است و Mad Max تنها به وی کمک می‌کند تا داستان وی را کامل کند، Gears of War 4 نیز داستان تلاش کیت برای نجات مادرش است و JD Fenix فقط به وی کمک می‌کند.

زمانی که به داستان Gears 5 نگاه کردیم، دیدیم که می‌خواهیم وارد گذشته‌ی کیت و تاریخچه‌ی وی شویم. میان خانواده‌ی وی و لوکاست‌ها ارتباطاتی وجود دارد. ما حس کردیم این داستانی است که نباید تنها شاهدش باشیم بلکه باید از دید کیت روایت شود.

ما به طور طبیعی متوجه شدیم که Gears 5 نیز دوباره داستان کیت است؛ پس بیائید تا آن را از دید خودش تجربه کنیم.

آقای فرگوسن علاوه بر Gears 5، در مورد بازی استراتژی نوبتی Gears Tactics نیز صحبت کرد. وی توضیح داد که بازی به صورت کامل در حال توسعه است.

ما در قلب فرایند توسعه‌ی Gears Tactics قرار داریم.

بازی Gears 5 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد. این بازی از ویژگی Xbox Play Anywhere نیز پشتیبانی می‌کند. این بدین معنی است که با خرید نسخه‌ی دیجیتالی بازی برروی اکس‌باکس وان، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین شایعات حاکی از آن هستند که Gears 5 همزمان با کتاب آن عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر را از این‌جا دنبال کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید