در اوج تمدن | نقدها و نمرات بازی Civilization VI

۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
از تمدن جدید بازی Civilization 6 رونمایی شد

امروز بالاخره نمرات بازی Civilization VI برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شدند که در ادامه‌ی مطلب به مرور آنان می‌پردازیم.

بازی Civilization VI عنوانی در سبک استراتژیک است که شما باید مدیریت لشکر و سپاه خود را به عهده بگیرید. در طول تاریخ بازی‌های رایانه‌ای عناوین زیادی بوده‌اند که تلاش کردند برای خود اسم و رسمی در این سبک به دست بیاورند و سری بازی های Civilization را می‌توان جزو موفق‌ترین آن‌ها دانست. اکنون که نمرات این بازی منتشر شده‌اند می‌توانیم قضاوت نسبی در رابطه با این بازی داشته باشیم و به نظر می‌رسد که جدیدترین نسخه از این سری توانسته است کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 ۱۰/۱۰ :Digitally Downloaded

من همین حالا هم می‌دانم که این بازی، طولانی‌ مدت‌ترین تجربه را برای من در کنسول نینتندو سوئیچ محیا می‌کند. این بازی استعداد خاصی دارد که وقتی شما شروع به تجربه‌ی آن می‌کنید، تمام حواس خود را نسبت به زمان و مکان از دست خواهید داد و تنها چیزی که می‌خواهید، ادامه‌ دادن بازی است.

۹٫۸/۱۰ :LevelUp

این نسخه از بازی با پیشی گرفتن از دیگر عناوین این سری، توانست بر اوج تکیه بزند. هیچ نکته‌ی اضافه‌ای در بازی وجود ندارد. همه چیز به دلیلی در بازی وجود دارد و شما نیز به آسانی به کارایی آن‌ها پی خواهید برد. این بازی حتی برای افراد بسیار ماهر در این سبک، جزئیات جدیدی را در بر دارد که بازی را بسیار لذت‌بخش می‌کنند.

۹٫۷/۱۰ :Gamefa

بازی Civilization VI یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک این چند سال اخیر است. سیستم منطقه‌بندی بازی بسیارجالب است. شما واقعا برای پیشرفت در بازی نیاز به تفکر دارید و اشتباهات شما در بازی به آسانی فراموش نمی‌شوند؛ مخصوصا اگر در درجه‌ی سختی بالا این عنوان را تجربه کنید. هوش مصنوعی نسبت به قبل شاهد پیشرفت چشمگیری بوده است ولی هنوز در بعضی جهات نیاز به کار دارد. با تمام این حرف‌ها، اگر از طرفداران این سبک هستید، تجربه‌ی این عنوان برای شما واجب است.

 ۹٫۴/۱۰ :IGN

بازی Civilization VI عنوانی با کیفیت است که تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد. با وجود سیستم کنترل بسیار راحت بازی، شما از تجربه‌ی این عنوان خسته نمی‌شوید و دلتان می‌خواهد که حتی برای یک دست بیشتر هم که شده به ادامه‌ی بازی بپردازید.

۸٫۹/۱۰ :Hobby Consolas

بازی Civilization VI یک بومی‌‌سازی عالی برای بازی‌های این سبک برروی کنسول نینتندو سوئیچ است. سیستم کنترل بازی نیاز به کمی زمان دارد تا به آن عادت کنید ولی پس از آن، این بازی می‌تواند تجربه‌ای بسیار عمیق را به شما ارائه دهد.

بازی Civilization VI در تاریخ جمعه ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. این عنوان هم‌اکنون در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید