گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Rain of Reflections منتشر شد

۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

به تازگی تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Rain of Reflections منتشر شده است که ویژگی‌ها و جزئیات قسمت اول بازی را به تصویر می‌کشد.

چندی پیش استودیو مستقل لیون‌بیت گیمز (Lionbite Games) تریلری جدید از گیم‌پلی بازی Rain of Reflections منتشر کرد که جزئیات اپیزود اول این بازی را به کاربران نشان می‌دهد. عنوان Rain of Reflections در دسته عناوین تک‌نفره و داستانی قرار می‌گیرد که قصد دارد با ارائه‌ی یک گیم‌پلی هیجان‌انگیز در قالب مبارزات نوبتی و استراتژی، نظر کاربران را به سمت خود جلب کند. همچنین در این اثر معماها و گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌تواند داستان بازی را به کلی تغییر دهد و کاربران باید به خوبی به انتخاب خود دقت کنند.

همان‌طور که اشاره شد، بازی Rain of Reflections به طور اپیزودی و در قالب چند قسمت مختلف به دست کاربران میرسد که اولین قسمت آن Set Free دارد. در این قسمت شما در نقش شخصیتی با نام ویلونا (Wilona) قرار می‌گیرید که در واقع یک دانشنمد سخت‌کوش و معروف است. وی قصد دارد مشکل ناباروری ناگهانی در دنیا را حل کند و به دنبال آن می‌رود. او نیازمند انجام آزمایش‌های مختلفی است که به نظر میرسد در راه خود، دقیقا مطئمن نیست که این آزمایشها از نظر اخلاقی صحیح هستند یا خیر! پس او میخواهد آخرین نوزادی که به این صورت متولد شده را از بند اسارت آزاد کند. از سویی دیگر، دشمنان و نیروهای بیگانه در بازی وجود خواهند داشت که اصلیترین مشکل شما محسوب میشود. آنها قصد دارند تا روند کاری شما را با تداخل مواجه کنند و شما در تمامی نقاط بازی، مشغول فرار هستید. البته همانطور که اشاره شد سیستم مبارزات در این بازی پیاده‌سازی شده و می‌توانید در برخی از بخش‌ها، با استفاده از مخفی‌کاری و یا حتی شلیک به دشمنان و درگیری‌های فیزیکی، داستان را به جلو ببرید. یکی دیگر از قابلیت‌های بازی، این است که می‌توانید بین دو نوع کنترل ماوس و کیبورد و گیم‌پد، یکی را انتخاب کنید.

اما دومین قسمت از بازی Rain of Reflection با نام Open Eye منتشر خواهد شد و داستان زندگی یک کارآگاه با نام دوئنن وست (Dwennon West) را روایت خواهد کرد. در این قسمت کاربران به یک دنیای کاملا مدرن و سایبرپانکی منتقل خواهند شد و باید اتفاقات زیادی را پشت سر بگذارند. اما سومین قسمت از بازی Undercurrent خواهد بود و شما در نقش شخصیتی با نام ایمرا (Imra) به بازی ادامه خواهید داد. وی یکی از اعضای جنبش مقاومت Infrared محسوب می‌شود و به تازگی از مخفی‌گاه زیرزمینی خود با نام The Root بیرون آمده است. وظیفه اصلی شما دفاع از این مخفی‌گاه خواهد بود.

بازی Rain of Reflection تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی به طور رسمی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد اما هنوز روز دقیق انتشار آن مشخص نیست. در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Rain of Reflection با محوریت گیم‌پلی این اثر را مشاهده کنید که جزئیات بخش اول بازی را به شما نشان خواهد داد:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید