اطلاعاتی از جدیدترین بسته الحاقی بازی Jurassic World Evolution منتشر شد

۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اطلاعاتی از جدیدترین بسته الحاقی بازی Jurassic World Evolution منتشر شده که محتویات جدیدی را با خود همراه دارد.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا چند روز آینده و در هفته‌ی جاری، جدیدترین بسته الحاقی بازی مدیریتی Jurassic World Evolution با نام Secrets of Dr. Wu منتشر می‌شود که محتویات تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند و می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

حال با فاصله چند روز مانده به انتشار این محتوای دانلودی، سازندگان اطلاعات جدیدی را از آن منتشر کردند. طبق گفته‌های تیم سازنده‌ی بازی یعنی استودیو فرانتیر (Frontier)، به طور کلی این بسته الحاقی محیط‌ها و مکان‌های جدیدی را به همراه دایناسورهای تازه و ماموریت‌های هیجان انگیز و جدید، به دست کاربران می‌رساند. همچنین دکتر هنری وو (Dr. Henry Wu) در این بسته‌ی الحاقی حضور خواهد داشت که در اثر Park Jurrasic نیز بازی کرده و در دو فیلم سینمایی منتشر شده از این مجموعه، به عنوان یکی از تاثیرگذارترین شخصیت‌ها حضور داشته است. از آن جایی که بسته الحاقی Secrets of Dr. Wu در قالب یک به‌روزرسانی عرضه خواهد شد، کاربرانی که این محتوای دانلودی را خریداری نکنند، باز هم به طور رایگان به برخی محتویات دیگر دسترسی خواهند داشت. مثل آب و هوای پویا و چرخه‌ی روز و شب و واکنش‌های جدید دایناسور که به سیستم استراحت و خواب آن‌ها مربوط می‌شود.

همان‌طور که اشاره شد، بسته الحاقی Jurassic World Evolution خط داستانی جدید و ماموریت‌های تازه‌ای را به بازی اضافه خواهد کرد و می‌تواند از حقایق و راز و رمزهای زیاد دکتر وو و تحقیقات آن، پرده‌برداری کند. دو محیط جدید Isla Muerta و Isla Tacano مکان‌هایی هستند که دکتر وو در آن تحقیقات خود را انجام داده و دایناسورهای پیوندی و کاملا عجیب را با توجه به علم خود، توسعه داده است. در این بسته الحاقی شما با این فرد ارتباط نزدیکی خواهید داشت و به کمک آن به محیط‌های دیگری سفر خواهید کرد. در این راه باید کار اصلی خود یعنی مدیریت پارک را به بهترین شکل انجام دهید و توانایی خود را به دکتر وو نشان دهید.

متن اصلی منتشر شده از سوی سازندگان در رابطه با این بسته الحاقی:

محتوای دانلودی Secrets of Dr. Wu می‌تواند دایناسورهای جدیدی مثل Olorotitan و Troodon را به بازی اضافه کند. از دیگر دایناسورهای پیوندی و ترکیبی جدید که به لطف تحقیقات گسترده دکتر وو خلق شده‌اند، می‌توان به Ankylodocus ، Spinoraptor و Stegoceratops اشاره کرد. در نهایت ماموریت‌های تازه‌ای را تجربه خواهید کرد که ژن‌های جدیدی از دایناسورها به شما ارائه می‌شود که رازهای زیادی را به دنبال دارد.

لازمه‌ی دسترسی و سفر به محیط‌ها و مکان‌های دیگر و انجام ماموریت‌های کاملا تازه و هیجان انگیز، گرفتن حداقل ۴ ستاره در جزیره Isla Muerta است. بسته الحاقی Secrets of Dr. Wu بازی Jurassic World Evolution در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید