نامه‌ای از طرف بتسدا با محوریت انتشار بازی Fallout 76

۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

چندی پیش بازی Fallout 76 به طور رسمی منتشر شد و حالا استودیو بتسدا در رابطه با عرضه‌ی رسمی و جهانی این عنوان، نامه‌ای احساسی را منتشر کرده است.

دو روز پیش یعنی در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۸) بازی Fallout 76 به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. همان‌طور که اطلاع دارید، این بازی قرار است تفاوت‌های زیادی با نسخه‌های قبلی داشته باشد و برای اولین بار، به عنوان نخستین نسخه‌ی تمام آنلاین این مجموعه شناخته می‌شود. حتما باید بدانید که تا پیش از این، شرکت بتسدا (Bethesda) بیشتر به ساخت عناوین داستانی و تک‌نفره شهرت داشت و به همین علت، وجود عنوانی مثل Fallout 76 می‌تواند یک تجربه‌ی کاملا جدید باشد.

حال در رابطه با انتشار جهانی این بازی، شرکت بتسدا متنی جدید در قالب یک نامه احساسی، در صفحه توییتر رسمی خود منتشر کرده و آن را به دست کاربران رسانده است.

نامه استودیو بتسدا به کاربران بازی Fallout 76:

از انتشار بازی Fallout 76 و رسیدن آن به دست کاربران و علاقه‌مندان، بسیار خوشحال و هیجان زده هستیم. بدون تردید این بازی با تمامی عناوینی که در گذشته ساخته و منتشر کرده بودیم، تفاوت دارد و یک تجربه‌ی کاملا جدید است. هدف اصلی ما در گذشته و حال، این است که بتوانیم بازی‌بازان را به دنیای جدید و متفاوت ببریم و آن‌ها را با اتفاقاتی مختلف، درگیر کنیم. حال شرایط در بازی Fallout 76 دقیقا به همین شکل است. ما همان معیارها و استانداردهای نسخه‌های قبلی را به همراه تعدادی المان‌های جدید ترکیب کرده‌ایم. همچنین از بازی‌هایی در سبک‌های نقش آفرینی و تلاش برای بقا الگو گرفتیم تا بتوانیم یک نتیجه‌ی کاملا متفاوت را به کاربران ارائه بدهیم. شما در Fallout 76 قادر خواهید بود تا داستان بازی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، برای بقا و زنده ماندن تلاش کنید و در این راه، با دوستان خود، افراد غریبه در سراسر جهان و حتی با عوامل سازنده‌ی اصلی بازی، ارتباط داشته باشید.

بدون شک ساخت یک بازی مثل Fallout 76 به همراه توقعاتی که کاربران از ما دارند، نیازمند سرمایه، حمایت‌های مختلف و تمرکز زیادی است. حال لازم می‌دانیم که از تمامی تهیه‌کنندگان و حامیان مالی، طراحان بازی و برنامه نویسان، تشکر ویژه‌ای داشته باشیم که بدون وجود آن‌ها، ساخت یک اثر کاملا متفاوت و جدید، غیرممکن بود. ما دوستان زیادی در شرکت اصلی و بزرگ بتسدا، زنیمکس آنلاین (ZeniMax) و آرکین (Arkane) داریم که تمامی آن‌ها ما را در راه ساخت این بازی، کمک کردند.

تشکر نهایی و البته اصلی ما، متعلق به شما کاربران و بازی بازان عزیز است. از اینکه در نسخه‌ی بتا بازی شرکت کردید بسیار متشکریم. ما از این طریق توانستیم اشکالات و ایرادهای بازی را پیدا کنیم و در نهایت یک تجربه‌ی بی‌نقص را به دست شما برسانیم. عرضه‌ی بازی Fallout 76 نقطه‌ی آغازین ما خواهد بود و در ادامه برنامه‌های زیادی پیش رو است. مثل عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف و متنوع و رویدادهای جذاب و هیجان انگیز که محتویات زیادی با خود همراه دارد. در آینده تغییرات زیاد و کاربردی در بخش‌هایی مثل ماموریت‌ها، سیستم شخصی‌سازی و سیستم ساخت و ساز کمپ‌ها اعمال خواهیم کرد.

امیدواریم ماجراجویی شما در بازی Fallout 76 جذاب، هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد و تا ساعت‌ها آن را با رضایت کامل تجربه کنید.

با تشکر – استودیو بتسدا

به احتمال زیاد در چند روز آینده، شاهد انتشار اخبار بیشتری از از این بازی خواهیم بود و آمار و جزئیات میزان فروش آن، به دست شما خواهد رسید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید