تریلر جدید عنوان Call of Cthulhu با محوریت نمرات بازی

26 آبان 1397 - 14:30

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلری جدید از عنوان Call of Cthulhu منتشر شده که نمرات این بازی به همراه جملات منابع مختلف راجب آن را، به تصویر می‌کشد.

تقریبا دو هفته‌ی پیش، بازی Call of Cthulhu به طور رسمی توسط شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) منتشر شد اما نتوانست آن طور که باید و شاید، به نمرات و بازخوردهای خوبی دست پیدا کند. در واقع بازی Call of Cthulhu می‌تواند در برخی از بخش‌ها مانند روایت داستانی، فضا و اتمسفر سنگین بازی و اشاره‌ی صحیح به تعدادی المان نقش آفرینی، کاربران را راضی کند. اما از سویی دیگر ما شاهد مشکلات فنی و گرافیکی بسیار زیادی هستیم که در بعضی مواقع شما را ناامید خواهد کرد و نمی‌توان از آن به عنوان یک اثر موفق یاد کرد.

به هرحال، سازندگان بازی بعد از گذشت چند روز از انتشار آن، ویدئویی تازه منتشر کرده‌اند که نمرات مثبت، جملات و تعریف و تمجیدهای برخی کاربران و منتقدان را به تصویر می‌کشد. انتشار تریلری با محوریت لیست نمرات بازی، کاری جدید و یا حتی عجیب نیست زیرا قبل از این، سازندگان و شرکت‌های بزرگی تریلرهایی را با محوریت نمرات بازی‌های خود منتشر کرده‌اند و در واقع باری دیگر، لیاقت و کیفیت اثر خود را به رخ می‌کشند. البته به غیر از نمایش نمرات بازی، در بخش‌هایی دیگر از این تریلر شاهد سکانس‌های مختلفی خواهیم بود که نکات مهم و اصلی داستان بازی را به کاربران نشان می‌دهد و همچنین گیم‌پلی آن، قابل مشاهده خواهد بود.

در جریان داستان بازی Call of Cthulhu، شما در نقش یک کارآگاه خصوصی با نام ادوارد پیرس (Edward Pierce) قرار خواهید گرفت که قصد دارد در رابطه با مرگ عجیب و ناگهانی خانوده‌ی هاوکینز (Hawkins) تحقیق کند. البته این فرد تا قبل از این به علت وقوع یک حادثه، از یک نوع اختلال روانی برخوردار بوده که زندگی او را با مشکل مواجه کرده است. با وجود این مشکل، شما در میان موجودات عجیب و غریب، محیط‌های اسرار آمیز با اتمسفر سنگین قرار خواهید گرفت و توهم در تمامی نقاط بازی دیده می‌شود. با وجود این توهم، باور واقعیت یا غیرواقعیت برای شخصیت بازی سخت شده و نمی‌تواند راه درست را انتخاب کند. در این راه مشکلات و درگیری‌های زیادی بوجود خواهد آمد که هیجان داستان و گیم‌پلی بازی را افزایش خواهد داد.

قبل‌تر و با برگزاری جشن هالووین، شاهد انتشار یک تریلر با محوریت شخصیت سارا هاوکینز بودیم که در جنگل در حالی که با ترس در حال فرار بود، یک موجود عجیب و غریب آن را تعقیب می‌کرد. در نهایت سکانس‌های ترسناک و کابوس‌های مختلفی به تصویر کشیده شد تا در نهایت، ما شاهد جسد به قتل رسیده‌ی سارا باشیم.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Call of Cthulhu با محوریت نمرات بازی و جملات منابع مختلف را، تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Call of Cthulhu در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. مطلب نقد و بررسی این اثر به قلم محمد آریامقدم در اینجا قابل مطالعه است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید