نقشه‌ی Nuketown بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد + تریلر

۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

چندی پیش نقشه‌ی محبوب Nuketown بازی Call of Duty: Black Ops 4 به طور رسمی منتشر شد و برای آشنایی بیشتر با تغییرات آن، تریلری جدید عرضه شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، چند روز پیش به طور رسمی اعلام شد که در هفته‌ی پیش رو که اکنون در آن قرار داریم، نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 یعنی Nuketown در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. انتشار این نقشه از قبل تایید شده بود و فقط همگان منتظر اعلام تاریخ انتشار آن بودند که بالاخره توسط سازندگان، اعلام شد. جزئیات این مطلب در اینجا قابل مشاهده است. حال در روز جاری، این نقشه‌ی جدید به همراه تغییراتی تازه به دست کاربران رسیده و حال آن‌ها می‌توانند یک تجربه‌ی هیجان انگیز آنلاین را برای خود رقم بزنند.

در کنار انتشار این نقشه، ویدئویی جدید نیز با کاربران به اشتراک گذاشته شده که تماشای آن به شما پیشنهاد می‌شود. در لحظلات اولیه این ویدئو به تاریخ انتشار این نقشه اشاره شد و سپس جمله‌ای با محوریت نبرد سرد در صفحه نمایان می‌شود. بعد از آن، شاهد به تصویر کشیده شدن بخش‌های مختلف نقشه از طریق هلی‌کوپترهای جدید هستیم. همچنین در این ویدئو، می‌توانید نبردهای هیجان انگیز و سرعتی بازیکنان را تماشا کنید که با استفاده از تکنیک‌های مختلف و قابلیت‌هایی که نقشه Nuketown در اختیار آن ها قرار می‌دهد، یکدیگر را به کام مرگ می‌رسانند.

نقشه‌ی Nuketown در حال حاضر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و از آنجایی که محتویات بازی Call of Duty: Black Ops 4 در انحصار زمانی کنسول مذکور قرار دارند، این نقشه هفته‌ی آینده به طور رایگان به دست کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان خواهد رسید.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

هم‌اکنون بازی Call of Duty: Black Ops 4 به عنوان جدیدترین نسخه از این مجموعه، در دسترس پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار دارد. این نسخه توانست با استقبال پرشور کاربران و منتقدان رو به رو شود و حالا نیز با ارائه یک بخش چندنفره‌ی باکیفیت، حالت زامبی و حالت بتل رویال تحت عنوان Blackout، از کاربران زیادی برخوردار است. پیشنهاد می‌شود قبل از خریداری این بازی، نقد و بررسی تخصصی آن را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید