X018 | اولین بسته‌ی الحاقی بازی Forza Horizon 4 معرفی شد

۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰

در طی مراسم X018 اطلاعاتی از اولین بسته‌ی الحاقی بزرگ بازی Forza Horizon 4 منتشر شد که در ادامه‌ی مطلب به مرور آنان می‌پردازیم.

بازی Forza Horizon 4 را می‌توان یک عنوان بی نقص در حیطه‌ی بازی‌های مسابقه‌ای دانست. بازی که گیم‌پلی اعجاب‌انگیز را با گرافیکی مسحورکننده مخلوط می‌کند و بازی‌بازان را برای مدت‌های متمادی سرگرم نگه می‌دارد. اکنون اولین بسته‌ی الحاقی این بازی معرفی شده است که Fortune Island نام دارد. بازی همچنان در بریتانیا روایت می‌شود ولی شما به جزیره‌هایی سفر می‌کنید که دیگر شباهت چندانی به محیط اصلی بازی ندارند. با سیستم آب و هوای جدید که اکنون حالت طوفانی را نیز به بازی اضافه کرده است و رانندگی بر لبه‌ی پرتگاه‌های بلند، این بسته‌ی الحاقی می‌تواند هیجان و لذت کافی را به شما منتقل کند. همچنین خودروهای جدیدی نیز به بازی اضافه شده‌اند.

این بسته‌ی الحاقی که به صور باندل به قیمت ۳۵ دلار به فروش می‌رسد، برای دارندگان نسخه‌ی Ultimate بدون هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای در دسترس خواهد بود. اگر در سیستم Game Pass عضو هستید، شما به این بازی دسترسی دارید و تنها کافی است که این بسته‌ی الحاقی را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کرده و نهایت لذت را از آن ببرید. شما می‌توانید ویدئوی معرفی این بسته‌ی الحاقی را در قسمت زیر مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

اگر هنوز در خرید بازی Forza Horizon 4 مردد هستید، برای اطلاعات و جزئیات بیشتر می‌توانید نقد و بررسی بازی به قلم محمد آریا مقدم و هایلایت گیمفا با موضوع ۱۵ نکته پیش از خرید بازی Forza Horizon 4 را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید