گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

به‌روزرسانی بزرگ بازی Warframe با نام Fortuna برای رایانه‌های شخصی عرضه شد

اخبار بازی
به‌روزرسانی بزرگ بازی Warframe با نام Fortuna برای رایانه‌های شخصی عرضه شد

هم‌اکنون بازی‌بازان Warframe برروی رایانه‌های شخصی می‌توانند به‌روزرسانی Fortuna را تجربه کنند.  دقیقاً ملنند تمام به‌روز‌رسان‌های دیگر بازی، Fortuna رایگان بوده و این بار جنجگویان را به دنیای یخ زده‌ی Venus دعوت می‌کند.

همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، بازی‌بازان به یک دنیای جهان باز جدید دسترسی پیدا خواهند کرد. در این محتوای جدید، برای مقابله با تهدید Corpus شما باید به گروه Solaris of Fortuna کمک کنید تا قیام کنند.

البته علاوه بر محیط جهان باز که چندین برابر بزرگ‌تر از Plains of Eidolon است، Fortuna محتویات بسیار زیاد دیگری را نیز ارائه می‌دهد. سلاح‌های جدید، یک فریم جدید به نام Garuda، مدل‌های جدید bounty، یک داستان اصلی و چندین فعالیت فرعی از دیگر محتویات این به‌روزرسان هستند. شما می‌توانید حیوانات فراری را پیدا کنید و آن‌ها را به محیط‌های حفاظت شده باز گردانید یا این‌که از سواری برروی هاوربورد‌های K-Drive لذت ببرید.

حتی موجودات عنکبوت مانند بسیار بزرگی نیز وجود دارند که شکست دادن آن‌ها مستلزم نبوغ و ابتکار عمل است. به‌روزرسان Fortuna هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و به زودی نیز برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. اگر برنامه‌ی انتشار آن مانند Plains of Eidolon باشد، احتملاً پس از دریافت چند به‌رورزرسان برای رفع مشکلات بازی به دست بازی‌بازان کنسولی می‌رسد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. Aladar1191989 گفت:

  چه خوب.
  بازی Hitman 2 توسط FCK DRM و بازی AC Odyssey توسط CPY کرک شدند. Grin

  12Thumb up 0Thumb down
 2. گفت:

  امشب یک شب خاص و فراموش نشدنیه هم برای طرفداران مایکروسافت و هم برای ما که یک قیام علیه دنوو رخ داد و برای انتقام از زندانی کردن وسکی شروع به کرک کردن بازیها کردن و یک دشمن جدید و قدرتمند به میدان اومد و اسمشم توهین به دنوو هستش

  15Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت