اکتیویژن: بازی Destiny 2 نتوانسته است طبق انتظارات ما عمل کند

۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

در حیطه‌ی بازی‌های سبک شوتر اول شخص، کم‌تر عنوانی می‌تواند با بازی Destiny 2 رقابت کند. بازی که توسط استودیوی خلاق و خوش‌ذوق بانجی (Bungie) ساخته شد و شاهد نمرات خوبی نیز از طرف منتقدین بود. اکنون به نظر می‌رسد که برخلاف بازی‌بازان، شرکت اکتیویژن (Activision) از عملکرد این بازی ناراضی است.

بازی Destiny 2 با گیم‌پلی روان، طراحی محیط شگفت‌انگیز و المان‌های نقش‌آفرینی، توانست به راحتی مکان مناسبی را برای خود در میان عناوین شوتر اول شخص بدست بیاورد. پس از مدتی، استودیوی بانجی با انتشار بسته‌ی الحاقی Forsaken خون جدیدی به رگ‌های این بازی تزریق کرد؛ بسته‌الحاقی که نه تنها خط داستانی جدیدی را به بازی اضافه کرد، بلکه با عمیق‌تر کردن المان‌های نقش‌آفرینی در بازی و افزایش بالاترین سطح ممکن در گیم‌پلی توانست نظر بازی‌بازان و منتقدین را به خوبی جلب کند. چند روز پیش نیز خبری مبنی بر این که بازی Destiny 2 پرفروش‌ترین بازی دیجیتالی ماه سپتامبر شده بود، پخش شد (شما می‌توانید خبر مربوطه را در اینجا مطالعه کنید). برخلاف تمامی این موارد، ناشر این بازی یعنی اکتیویژن انتظارات بیشتری از این عنوان داشته است. اکتیویژن در رابطه با بازی چنین گفته است:

Forsaken یک بسته‌ی الحاقی عالی برای بازی Destiny 2 است. در واقع یکی از بهترین بسته‌های الحاقی که تا به امروز منتشر شده است. این بسته‌ی الحاقی حاصل عملکرد اکتیویژن و بانجی بود که به بازی‌بازان قدرت بیشتر، توانایی‌های بیشتر و البته محتوای بیشتری را ارائه می‌دهد. ما انتظار داشتیم که این بازی بتواند کاملا بازی‌بازان را درگیر خود کند؛ یعنی وقتی بازی را آغاز می‌کنید، تا انتهای آن را تجربه کنید و البته بسته‌های الحاقی اضافه‌ی آن را نیز خریداری کنید. ما هنوز ندیده‌ایم که تمامی بازی‌بازانی که نسخه‌ی اصلی این عنوان را تجربه ‌کرده‌اند بسته‌ی الحاقی Forsaken را نیز خریداری کرده باشند و این امر خود نشان‌‌دهنده‌ی آن است که بازی به اندازه‌ی کافی درگیرکننده نبوده.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و بسته الحاقی Forsaken نیز در ۱۳ شهریور سال ۹۷ (۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای همین پلتفرم‌ها عرضه شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید