گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار تریلری جدید از بازی Re-Legion

۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

به تازگی تریلری جدید از بازی Re-Legion منتشر شده که بخش‌های مختلف این بازی را به تصویر می‌کشد و کاربران را بیش از پیش با این اثر آشنا می‌کند.

بازی Re-Legion در دسته عناوین استراتژیک و سایبرپانکی قرار می‌گیرد که داستان آن در آینده اتفاق می‌افتد. وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو آیس کد (Ice Code) خواهد بود شرکت ۱C Entertainment آن را منتشر خواهد کرد. حال به تازگی سازنده‌ی بازی، یک تریلر جدید از Re-Legion منتشر کرده که پیشنهاد می‌شود برای آشنایی بیشتر با بازی و گیم‌پلی، آن را تماشا کنید.

داستان بازی از آن جایی آغاز می‌شود که شما در نقش یک رهبر دینی یا فرستاده‌ی مقدس قرار می‌گیرید که قصد دارد در میان انسان‌های جدید آینده، فرقه و یا دین جدیدی را ایجاد کند و باید برای این کار، تبلیغات فراوانی را انجام دهد. اصلی‌ترین ماموریت شما این خواهد بود که ویژگی‌های فرقه‌ی جدید خود را در بین مردم رواج دهید و پیروان خود را بیشتر کنید. شخصیت اصلی بازی الیون (Elion) نام دارد و از طریق افزایش پیروان دینی، پیشرفت خواهد کرد.

در زمان معرفی بازی Re-Legion، مشخص شد که این بازی از بخش تک نفره پشتیبانی خواهد کرد اما وجود بخش چندنفره‌ی مجزا هنوز تایید نشده است. CrypoCredits نام پول رایج درون بازی خواهد بود که می‌توانید از آن استفاده کنید و برای به دست آوردن آن، باید از طریق تقویت الیون و جمع‌آوری پیروان بیشتر، اقدام کنید. با استفاده از این پول، می‌توانید قابلیت‌ها و مهارت‌های متفاوت و مختلف الیون را خریداری کرده و در بازی پیشرفت کنید تا سطح شما افزایش یابد. همچنین پیروان دینی شما هریک می‌توانند در بازی تاثیرگذار باشند. به طور مثال هرقدر میزان عبادت و ایمان آن‌ها بیشتر باشد، می‌توانند قابلیت‌های بیشتری مثل هک کردن را به دست آورند و این نکته، وابسته به میزان تبلیغات شما خواهد بود. انتخاب‌های مختلفی در داستان و گیم‌پلی عنوان Re-Legion در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که هریک از آن‌ها، می‌توانند در دین شما تاثیرگذار باشند.

همچنین تریلر جدید بازی Re-Legion به تاریخ انتشار بازی اشاره دارد و با این شرایط، این اثر در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به طور رسمی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه مدیر شرکت ناشر بازی یعنی نیکولای بارینشینکو (Nikolay Baryshnikov) در رابطه با این بازی اعلام کرد:

در بازی Re-Legion می‌توانید موضوعات و مسائل فلسفی، دینی و مقدس را دنبال کنید که از دغدغه‌ها و چالش‌های امروزی جهان ما هستند.

تریلر جدید بازی Re-Legion:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید