جدیدترین به‌روزرسانی بازی Two Point Hospital منتشر شد

۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

اخیرا جدیدترین بهروزرسانی بازی شبیه ساز Two Point Hospital منتشر شده تغییرات جدیدی را در بازی اعمال می‌کند و از مهم‌ترین‌های آن، می‌توان به اضافه شدن حالت سندباکس اشاره کرد.

بازی Two Point Hospital در سال جاری توسط شرکت بزرگ سگا (Sega) منتشر شد و توانست نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند. گیم‌پلی این عنوان در سبک بازی‌های شبیه ساز دنبال می‌شود و کاربران می‌توانند مدیریت یک بیمارستان بزرگ را در دست بگیرند. حال در جریان پشتیبانی تیم سازنده یعنی تو پوینت (Two Point) از این بازی، جدیدترین به‌روزرسانی آن منتشر شده و تغییرات جدیدی را با خود همراه دارد.

بدون تردید مهم‌ترین ویژگی به‌روزرسانی شماره ۱٫۰۸ بازی Two Point Hospital، اضافه کردن حالتی جدید با نام سندباکس (Sandbox) است که می‌تواند گیم‌پلی بازی را با تغییراتی مهم و جالب رو به رو کند. کاربران قادر خواهند بود تا با پشت سر گذاشتن سه بیمارستان ابتدایی بازی با تنها یک ستاره، به این حالت جدید دسترسی پیدا کنند. سپس گزینه‌ی انتخاب این حالت از طریق منو اصلی و ابتدایی بازی، در دسترس قرار می‌گیرد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های حالت جالب سندباکس، می‌توان به کنترل و افزایش اعتبار درون بازی اشاره کرد که از این روش، می‌توانید به درآمد بیشتری دسترسی پیدا کنید و از این پول در دسته‌های مختلف استفاده کنید. همچنین میزان ایجاد بیماری‌ها، تنظیم دمای هوا، میزان ایجاد اتفاقات تصادفی نیز تحت کنترل کاربران خواهد بود. در نهایت حالت سندباکس این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند ملاقات‌های VIP را فعال و غیرفعال کنند.

البته این به‌روزرسانی جدید، به غیر از اضافه کردن حالت سندباکس، محتویات و جزئیات دیگری را هم با خود همراه دارد. برای مثال از این به بعد می‌توانید نام بیمارستان‌ها و اتاق‌ها را با توجه به نام مدنظر خود، تغییر دهید. همچنین در زمانی که پزشکان، پرستارها و سایر کارکنان بیمارستان را به دست خودتان اخراج می‌کنید، دیگر قادر نخواهید بود تا در آینده آن‌ها را به کار جدید دعوت کنید و به نوعی قابلیت استخدام دوباره، غیر فعال می‌شود.

بازی Two Point Hospital در حال حاضر برای پلتفرم‌های مک، لینوکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. بازیکنان می‌توانند همین حالا برای دریافت جدیدترین به‌روزرسانی بازی، اقدام کنند.

0
0
Linux ، Mac OS ، PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید