شایعه: PlayerUnknown’s Battlegrounds ماه آینده برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد

۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

مسلما طرفداران بازی‌های سبک بتل رویال حتی برای یک‌ بار هم که شده عنوان محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds را تجربه کرده‌اند. اما آرزویی که هواداران و بازیکنان این بازی انتظارش را می‌کشند، انتشار این عنوان جذاب برای کنسول پلی‌استیشن ۴ است. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ که طرفدار این بازی بودند، مجبور شدند تا از زمان عرضه این بازی برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و حتی اندروید و iOS، منتظر عرضه این عنوان برای این کنسول بمانند، تا این بازی بالاخره برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر شود. آنها بالاخره به آرزوی خود نزدیک شدند اما این خبر تنها یک شایعه است و ممکن است، حتی تا سال آینده شاهد عرضه PlayerUnknown’s Battlegrounds برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نباشیم.

اخیرا شایعاتی از انتشار بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای کنسول پلی‌استیشن ۴ شنیده می‌شود، خبری که مسلما برای دارندگان کنسول اکس‌باکس وان تکراری شده چرا که تقریبا نزدیک به یک سال است این عنوان بر روی اکس‌باکس وان قابل دسترسی است. البته از زمان عرضه این بازی مشخص بود که دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ باید منتظر عرضه این بازی در تاریخی دیگر باشند. اما هنوز هستند، کسانی که از انتشار این عنوان برای پلی‌استیشن ۴ ناراضی هستند و برایشان آنچنان فرقی ندارد و احتمالا دلیل آنها برای این نارضایتی، مربوط به مسائل وحشتناک آن در هنگام راه‌اندازی، در اوایل انتشار خود بود.

به هر حال اگر طرفدار این بازی هستید و یک کنسول پلی‌استیشن ۴ داشته باشید، احتمالا بتوانید این عنوان را روی کنسول خود تجربه کنید البته همه خبرهای خوب مسلما اتفاق نخواهند افتاد. طبق اطلاعاتی که در دست داریم، احتمالا PlayerUnknown’s Battlegrounds در همین ماه برای این کنسول منتشر شود، در حالی که شنیده می‌‌شد شرکت مایکروسافت در قراردادی با شرکت Bluehole، این عنوان را انحصارا در اخیار دارد؛ شایعات اخیر نشان می‌دهد که احتمالا این قرارداد دائمی نبوده و مدت زمان آن رو به اتمام است پس می‌توانیم به این موضوع تا حدودی خوش‌بین باشیم. مشخصا اگر این بازی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود مدت زمان این قرارداد به پایان رسیده است.

مجموعه‌ای از تصاویر مربوط به این بازی در وب‌سایت PSNprofiles منتشر شده و شخصی ادعا کرده که PlayerUnknown’s Battlegrounds در ماه آینده برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و این تصاویر را از درون سرور‌های سونی پیدا کرده و عجیب‌تر از آن این است که این شخص ادعا می‌کند که این تصاویر این بازی را هم‌اکنون روی حافظه کنسول خود دارد که آنها را در این وب‌سایت منتشر کرده است.

این کاربر ادعا می‌کند، تصاویری که منتشر کرده از سرور‌های سونی پخش شده و همچنین دو لینک از آمریکای شمالی و اروپا مربوط به سرور‌های سونی منتشر کرده که مسلما مربوط به تصاویر همین بازی است که می‌توانید در وب‌سایتی که در بالا به آن اشاره شد، ان را مشاهده کنید.

همچنین در وب‌سایت Resetera کاربریبه نام ZhugeEx ادعا می‌کند که تحلیلگر شرکت Niko Partners و مدیر ارشد همین وب‌سایت اعلام کردند که این بازی در آذر ماه امسال (دسامبر) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. او همچنین می‌گوید که در رویداد Game Awards 2018 و در تاریخ ۱۷ آذر ماه امسال (۸، دسامبر) این عنوان منتشر خواهد شد. همچنین ادعا می‌کند که در همین وب‌سایت کره‌ای در لیست اخبار امتیازدهی و رتبه‌بندی در قسمت شایعات ماه دسامبر، نام PlayerUnknown’s Battlegrounds به چشم می‌خورد.

همان‌طور که اطلاع دارید در به‌روزرسانی جدید این عنوان به نام Prison Break، می‌توانید شخصیت‌های دلخواه خود را مانند جوکر (Joker) و هارلی کویین (Harley Quinn) بسازید و از آنها در بازی لذت ببرید.

هنوز اطلاعات مشخص و مطمئنی از انتشار PlayerUnknown’s Battlegrounds برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس نیست. اما با توجه به این شایعات که باعث خوشحالی هواداران پلی‌استیشن ۴ شد، شواهد خوبی وجود دارد که میتوانیم به آن امیدوار باشیم نه الان، اما به زوری شاهد آن خواهیم بود. همچنین انتظار می‌رود که این عنوان در پلی‌استیشن ۴ با توجه به وقتی که احتمالا برای انتشار این بازی بر روی این کنسول گذاشته‌اند، عملکرد بهتری نسبت به کنسول اکس‌باکس وان داشته باشد. اما با توجه به تجربه‌ای که سونی از بازی Fortnite به دست آورده، یک بازی رایگان با سبک جذاب بتل رویال، مسلما همه راه‌ها برای عرضه این عنوان هموار خواهد بود؛ چرا که در این زمان هیچ توجیهی دقیقی برای عملکرد ضعیف آن هم روی کنسول قدرتمندی مانند پلی‌استیشن ۴ وجود ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید