ساخت بسته‌الحاقی برای بازی Mega Man 11 فعلا منتفی شد

۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

از بازی‌های جذاب استودیوی کپ‌کام (Capcom) که امسال منتشر شد، می‌توان Mega Man 11 را مثال زد. سازندگان در مصاحبه‌ای اعلام کرده‌اند که فعلا برنامه‌ای برای انتشار بسته‌ی الحاقی برای این بازی ندارند.

حدود سی سال پیش کاراکتر قدرتمند مگامن ساخته شد و به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد. استودیوی کپ‌کام امسال نیز نسخه‌ی دیگری از این بازی را منتشر کرد تا هنوز هم نام مگامن بر سر زبان‌ها جاری باشد.

یکی از ویژگی‌هایی که هر بازی را از قبل بهتر و جذاب‌تر می‌کند، انتشار بسته‌الحاقی است. علاقه‌مندان به بازی Mega Man 11 نیز از زمان انتشار بازی تاکنون در انتظار عرضه‌ی بسته‌الحاقی برای آن بوده‌اند. کازوهیرو سوچیا (Kazuhiro Tsuchiya)، از اعضای تیم سازنده‌ی این بازی در این خصوص گفته است:

استودیوی ما دوست دارد که طرفداران بیشتری جذب این بازی شود. تلاش ما این است که بازی‌بازان را هیجان‌زده و سرگرم کنیم اما هم‌اکنون نمی‌توانیم قولی برای انتشار بسته‌الحاقی برای این بازی بدهیم. اعضای سازنده‌ی بازی در مورد ساخت بسته‌الحاقی به توافق نرسیده‌اند و به نظر نمی‌رسد این اتفاق در این روزها رخ دهد.

گفتنی است که بازی Mega Man 11 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید