اسکوئر انیکس بخشی از سهام بالک‌هد را خریداری کرد

۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵

براساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت اسکوئر انیکس (Square EniX) حدود ۲۰ درصد از سهام شرکت بالک‌هد اینتراکتیو، خالق بازی‌های Battalion 1944 و The Turning Test را خریداری کرده است.

شرکت بالک‌هد اینتراکتیو (Bulkhead Interactive) در حال حاضر ۲ استودیو یعنی بالک‌هد فونیکس (Bulkhead Phoenix) و بالک‌هد دارک هورس (Bulkhead Dark Horse) را در اختیار دارد. اگرچه بازی Battalion 1944 هنوز در وضعیت دسترسی‌ زودهنگام به سر می‌برد، این شرکت در حال حاضر برروی یک آی‌پی جدید و معرفی نشده نیز مشغول به کار است.

پس از تکمیل این قرارداد، مدیر مجموعه‌های شرکت اسکوئر انیکس، آقای فیل الیوت (Phil Eliot) به عنوان عضوی از هیئت مدیره‌ی شرکت بالک‌هد اینتراکتیو در این شرکت مشغول به کار خواهد شد. آقای الیوت در مصاحبه‌ی اخیر خود بیان کرده است:

من به شدت نسبت به افزایش ارتباط و همکاری با شرکت بالک‌هد اینتراکتیو هیجان‌زده هستم. از زمان اولین ملاقات ما با اعضای این شرکت در سال ۲۰۱۵، ما می‌دانستیم که این شرکت توانایی و ظرفیت بسیار بالایی دارد.

آقای الیوت در کنار مسئولیت‌های فعلی خود، به عنوان مسئول انتشار عناوین مستقل در شرکت اسکوئر انیکس فعالیت می‌کند. ایشان در جریان مراسم Gameindusttry.biz با تیم بالک‎هد ملاقات کرده و این قرارداد را پیشنهاد داده است. آقای جو برمر (Joe Brammer)، مدیر ارشد اجرایی شرکت بالک‌هد اینتراکتیو در این باره گفته است:

همکاری با فیل و شرکت اسکوئر انیکس یک تجربه‌ی فوق‌العاده برای ما بوده است. آن‌ها همیشه از ما حمایت کرده‌اند و به بازی‌های ساخته شده توسط ما بسیار اهمیت می‌دهند. فرصت پیش آمده برای افزایش همکاری با این شرکت، بهترین شرایط را برای ما در جهت گسترش تیم و استودیوهایمان ایجاد کرده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی معرفی نشده‌ی شرکت بالک‌هد منتشر نشده است. دو ساخته‌ی پیشین این شرکت، هر دو به سبک دوربین اول شخص ساخته شده‌اند. یکی از این دو بازی در سبک تیراندازی و دیگری یک عنوان معمایی و پلتفرمر است. بازی‌های پیشین این شرکت نیز تحت نام تجاری شرکت اسکوئر انیکس و توسط آن‌ها منتشر شده بودند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید