تریلر جدیدی از Make Sail منتشر شد

۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

عنوان Make Sail یک بازی شناور بر روی آب است. شما می‌توانید قایق مورد نظر خود را بسازید یا بهتر است بگوییم خانه‌ای که از این به بعد قرار است بر روی آن زندگی کنید را طراحی کنید و از آزادانه حرکت کردن روی سطح آب نهایت لذت را ببرید.

استودیو توسعه‌دهنده Popcannibal، دیروز تریلر جدیدی را از این بازی منتشر کرد که در آن، به حالت جدیدی که به بازی اضافه شده می‌پردازد و ویژگی‌های جدید که در گیم‌پلی بازی تغییر ایجاد می‌کند را روی حالت دسترسی زودهنگام این عنوان اعمال می‌کند. همچنین در تریلر جدید منتشر شده از این عنوان، جزئیاتی از به‌روزرسانی بزرگ این بازی از جمله حالت جدید اضافه شده به Make Sail را می‌توانید مشاهده کنید.

در این تریلر علاوه بر ویژگی‌های اضافه شده به این بازی، شیوه کنترل جدید و اختیارات تازه‌ای که در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد را نیز می‌توانید مشاهده کنید. Make Sail یک بازی در سبک قایقرانی است. داستان اصلی این بازی زمانی اتفاق می‌افتد که شما برای به دست آوردن چشم طوفان (Eye of Storm) به یک سفر طولانی در جهت پیدا کردن این چشم از قبیله که سبب دزدیده شدن این چشم است، یعنی قبیله the Chimes، می‌روید. این قبیله چشم طوفان را از یک برج جادویی دزدیده‌اند که قدرت را از دریا گرفته است و باید برای پس گرفتن ان و برگرداندن قدرت به دریا آن را پیدا کنید.

بازیکنان برای بازگرداندن این چشم از دست قبیله Make Sail به برج جادویی، قایق‌های خود را با استفاده از قطعاتی که در اختیار آنها گذاشته می‌شود، می‌سازند و به سوی یک سفر طولانی پیش می‌روند. آب و هوا در قایقرانی بسیار تاثیر گذار است و هنگامی که طوفان شروه شود بازیکنان به سختی می‌توانند خود را از آن نجات دهند آن هم زمانی که تنها هستید و هیچ سرپناهی روی آب ندارید پس باید سعی کنید هر چه سریع‌تر چشم ظوفان را پیدا کنید تا از شر طوفان‌های سهمگین خلاص شوید.

اما در جدیدترین به‌روزرسانی این بازی که در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، شما می‌توانید از تمام قطعات موجود در بازی برای ساخت قایق رویایی خود استفاده کنید. همچنین با توجه به اختیارات جدیدی که پس از به‌روزرسانی در دسترس شما قرار می‌گیرد، می‌توانید آب و هوا را تغییر داده و در هر حالتی که دوست دارید به قایقرانی بپردازید؛ بارانی، طوفانی، آفتابی و هر حالتی که شما بپسندید را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

شما می‌توانید امواج را کنترل کنید و آنها را متوقف کنید و یا حتی زمان را نگه دارید و تمام این کارها را با نگه داشتن دکمه در حالت خلاقانه جدیدی که به بازی اضافه شده می‌توانید مشاهده کنید. در این به‌روزرسانی ۸۰ قطعه جدید برای ساخت قایق، یک قطعه داستانی جدید، و همچنین تنظیمات اطلاعات شخصی (UI Option) و یک ویژگی جالب برای آهسته کردن زمان، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. جزئیات بیشتر این به‌روزرسانی را می‌توانید از صفحه رسمی این بازی در استیم مشاهده کنید.

Make Sail از اوایل امسال برای بازیکنان به صورت دسترسی زودهنگام قابل دریافت است. این عنوان هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و به صورت دسترسی زودهنگام قابل دریافت است. شما می‌توانید در ادامه نریلر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید