گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Hearthstone از زمان عرضه، بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز داشته است

اخبار بازی ها
بازی Hearthstone از زمان عرضه، بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز داشته است

پس از معرفی جدیدترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی کارتی Hearthstone، شرکت بلیزارد اعلام کرده است که آمار بازی‌بازان این بازی از مرز ۱۰۰ میلون نفر عبور کرده است.

پس از عرضه‌ی بازی Hearthstone در سال ۲۰۱۴ برای رایانه‌های شخصی، شرکت بلیزارد (Blizzard) این عنوان را برای گوشی‌های هوشمند نیز منتشر کرد. در طول سال‌های پس از عرضه، شرکت بلیزارد با پشتیبانی مداوم از این بازی موفق شده است بازی‌بازان بسیاری را به این عنوان جذب کند.

یکی از مسئولین ارشد شرکت بلیزارد، آقای J. Allen Brack  به مناسبت رسیدن بازی به این دست‌آورد بیانیه‌ی زیر را منتشر کرده است:

رسیدن به بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز، دست‌آورد بسیار بزرگی برای بازی Hearthstone است. ولی چیزی که برای ما بیش از این ارزش دارد این است که این تعداد از بازی‌بازان در سراسر دنیا از تجربه‌ی این بازی لذت می‌برند. چه در مراسم‌هایی مانند بلیزکان و یا FireSide Gathering یا تماشای استریمر محبوبشان، این موضوع که میلیون‌ها بازی‌باز به صورت آنلاین و یا در دنیای واقعی گرد هم می‌آیند و بخشی از جامعه‌ی Hearthstone هستند، برای ما بسیار ارزشمند است.

شرکت بلیزارد به این مناسبت رویدادی را از تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان ماه) تا ۱۱ نوامبر برگزار خواهد کرد. در طول برگزاری این رویداد، تمامی کسانی که وارد حساب کاربری خود شوند، ۶ بسته‌ی کارت از جدیدترین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی، The Boomsday Project دریافت خواهند کرد. همچنین ماموریت‌های جدیدی به بازی اضافه شده‌اند که با انجام آن‌ها مجموعا ۵۰۰ عدد Gold دریافت خواهید کرد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Aladar1191989 گفت:

    خیلی طرفدار داره.آمارش خیره کننده هست. Grin

    7Thumb up 0Thumb down
  2. vitto corleone گفت:

    از بازی های کارتی کامپیوتری متنفرم کیفش به واقعیشه

    2Thumb up 16Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت