گیفت کارت
گیفت کارت

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Earthfall منتشر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰

به تازگی جدیدترین به‌روزرسانی بازی Earthfall منتشر شده که تغییرات جدیدی را در بازی اعمال می‌کند و محتویات تازه‌ای را با خود همراه دارد.

بازی Earthfall در سال جاری توسط استودیو هولو اسپارک (Holospark) به طور رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست تا حدودی نظر کاربران را به خود جلب کند و نمرات متوسطی را به دست آورد.

اکنون تیم سازنده‌ی این بازی در جریان پشتیبانی طولانی مدت از آن، جدیدترین به‌روزرسانی را منتشر کرده‌ که محتویات جدیدی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. البته در گذشته یک به‌روزرسانی کاربردی با نام Inferno برای بازی عرضه شد که تغییرات تازه‌ای را در آن اعمال کرد و از مهم‌ترین ویژگی‌های آن، می‌توان به اضافه کردن یک مرحله‌ی جدید و چندین سلاخ مخصوص برای کشتار موجودات فضایی، اشاره کرد. اما جدیدترین بع‌روزرسانی بازی Earthfall این بار Invasion نام دارد و به گفته‌ی سازندگان، بزرگ‌ترین و حجیم‌ترین به‌روزرسانی بازی خواهد بود که تیم سازنده مدت زمان زیادی برروی آن کار کرده است.

این آپدیت در ابتدا، یک سیستم پیشرفت جدید را به بازی اضافه می‌کند که از مهم‌ترین قابلیت‌های آن محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد که این سیستم جدید، نسبت به سیستم قبلی بسیار غنی‌تر بوده و رابط کاربری مناسبی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. در ادامه، شاهد اضافه شدن حالت جدید Horde Mode خواهیم بود که در کنار چهار عدد نقشه‌ی جدید و متنوع که هریک از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند، به دست کاربران می‌رسد.

همچنین مشخص شد که اکنون، تعداد دشمنان و موجودات عجیب و غریب موجود در نقشه‌های بازی، نسبت به قبل افزایش یافته و به نظر می‌رسد که بازیکنان کار سخت‌تری را در پیش دارند. البته برای متعادل شدن گیم‌پلی بازی، چندین اسلحه‌ی تازه و قدرتمند به بازی افزوده شده که هریک می‌توانند در مکان‌ها و زمان‌های خاص، بسیار کاربردی ظاهر شوند. از مهم‌ترین تجهیزات اضافه شده به بازی، می‌توان به یک نارنجک جدید برای کشتار همگانی دشمنان و یک جفت اسلحه‌ی Akimbo MP5 اشاره کرد که از قابلیت نیمه خودکار نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید به طور هم‌زمان هردو تفنگ را در دست داشته باشید. در نهایت آخرین محتویات این به‌روزرسانی، لباس‌ها و پوشش‌های جدید برای شخصیت‌های بازی و چندین پوسته و طرح تازه برای اسلحه‌ها خواهد بود.

بازی Earthfall به همراه جدیدترین به‌روزرسانی آن که به طور کاملا رایگان قابل دریافت است، در دسترس کاربران قرار دارد.

0
0

نظرات

  • PERSIAN NAZI گفت:

    دوستان لطفا بیاید ۱۰ بازی برتر زندگیتون رو بنویسید و من خودم شروع میکنم.۱SKYRIM_2COMPANY of HEROES 2_3PRO EVOLUTION SOCCER17_4DARK SOULS 2_5BLACK_6RESIDENT EVIL 4_7MORTAL KOMBAT ARMAGEDON_8STALKER LOST ALPHA_9GOD OF WAR 1_10COMPANY of HEROES 1

  • mahdi 2004 گفت:

    بازی خیلی جالبیه فقط اینکه بهینه نیستش برا pc و کمی باید رویه افکت گذاری های محیط کار کنن Snicker Yes