اطلاعات جدیدی در رابطه با زره‌های مختلف بازی Anthem منتشر شد

۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

تنها ۴ ماه تا انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین نسل هشتم یعنی Anthem ساخته‌ی استودیوی خوش‌ذوق بایوویر (BioWare) باقی مانده است و اکنون شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اطلاعات جامعی در رابطه با هر یک از زره‌های پیشرفته‌ی بازی در اختیار بازی‌بازان گذاشته است. 

شما در بازی Anthem توسط زره‌هایی پیشرفته که به Javelin معروف هستند پیشروی می‌کنید. این زره‌ها هم نقش وسیله‌ی نقلیه را برای شما دارند، هم نقش سپر و هم اسلحه. پس یکی از ارکان بسیار مهم گیم‌پلی بازی همین Javelin ها هستند. چندی پیش نیز ویدئویی منتشر شد که در آن شاهد نمایش زره‌ها و نمایش بعضی قابلیت‌های آنان بودیم (شما می‌توانید خبر مربوطه را در اینجا مشاهده کنید). حال شرکت الکترونیک آرتز اطلاعاتی جامع در رابطه با هر یک از کلاس‌های موجود در بازی در اختیار ما گذاشته است که در قسمت زیر به مرور آنان می‌پردازیم.

Ranger : قابلیت پرتاب موشک به صورت همزمان به چندین هدف (Multi-Target Missile Battery):

اگر در میانه‌ی مبارزه احساس کردید که تعداد دشمنان بیش از حدی است که شما بتوانید آنان را از سر راه بردارید، قدرت کلاس Ranger می‌تواند کمک خوبی برای شما باشد. به وسیله‌ی قابلیت ویژه‌ی این کلاس شما به صورت همزمان، برروی تعداد زیادی هدف نشانه‌گیری کرده و به سمت تمامی آنان موشک پرتاب می‌کنید که این امر باعث نابودی تعداد زیادی از دشمنان می‌شود و می‌تواند برگ برنده‌ی شما در حین نبرد نیز محسوب بشود.

Colossus: شلیک توپ کنون (Siege Cannon):

این قابلیت در وسط زمین مبارزه قوقایی به پا می‌کند. اگر در حال مبارزه با دشمنان کوچک هستید، اگر تعداد نسبتا خوبی از حریفان خود را در گوشه‌ای گیر انداخته‌اید و یا اگر می‌خواهید آسیب بالایی به یک باس‌فایت بزنید، این قابلیت برای شماست. با استفاده از توپ کنون شما می‌توانید چندین شلیک مهلک کنید که هر یک از این شلیک‌ها به انفجاری عظیم ختم می‌شوند و دشمنان شما را به صورت کامل نابود می‌کنند.

Storm: طوفان (Elemental Storm):

دقیقا همانند نام خود عمل می‌کند. با استفاده از این قابلیت شما طوفانی را احضار می‌کنید که با استفاده از عناصر یخ، الکتریسیته و آتش دشمنان را نابود می‌کند. شما از این قابلیت هنگامی که دشمنان خود را در گوشه‌ای به دام انداخته‌اید می‌توانید بهترین استفاده را کنید.

Interceptor: شمشیر‌های قاتل (Assassin’s Blades):

با استفاده از این قابلیت زره شخصیت Interceptor شارژ شده و سرعت بالایی بدست می‌آورد. در این حین هر دشمنی که توسط شمشیرهای شما ضربه بخورد، به مدت ۱۰ ثانیه پس از آن نیز توسط هاله‌ای از شما که به جا مانده آسیب می‌بیند. این قابلیت به زره Interceptor این اجازه را می‌دهد که در زمین مبارزه با انتخاب دشمنان درست برای ضربه زدن، آسیب بسیار زیادی به سلامتی دشمنان قوی و نیرومند بزند.

بازی Anthem در تاریخ  ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید