گیفت کارت
گیفت کارت

سازندگان Diablo Immortal از علل نفرت مردم آگاه هستند

۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

بازی Diablo Immortal در رویداد بلیزکان (BlizzCon) امسال معرفی شد و اگر تاکنون اخبار آن را دنبال کرده باشید، حتما می‌دانید که بازخوردهای مردم نسبت به این عنوان چنگی به دل نمی‌زنند. 

تریلر سینمایی بازی Diablo Immortal در زمان نگارش این مطلب، در سایت یوتیوب ۳۷۱,۰۰۰ دیسلایک دریافت کرده است در حالی که این رقم با اختلاف بسیار زیاد برای لایک ۱۴,۰۰۰ است. تریلر گیم‌پلی هم چندان وضعیت بهتری ندارد و به همین میزان بازخوردهای منفی دریافت می‌کند.

وایت چنگ (Wyatt Cheng) به عنوان طراح ارشد Diablo Immortal در پاسخ به سایت VG247 پیرامون این مسئله چنین پاسخ داده است:

من فکر می‌کنم که این موضوع کاملا قابل درک است.

ما اوایل امروز صبح مشغول صحبت در این رابطه بودیم که قشر بزرگی از هواداران Diablo را بازی‌بازان رایانه‌های شخصی تشکیل می‌دهند و آن‌ها از همین طریق به بلیزارد آمده و آن را دوست دارند، ما هم این پلتفرم را دوست داریم. من فکر می‌کنم که اگر به امید یک معرفی برای رایانه‌های شخصی به بلیزکان آمده بودید و اصلا هم سراغ بازی‌های موبایل نمی‌روید، احتمالا گفته‌اید که اوه این چیزی نیست که من می‌خواستم. بدبینی مردم به نظرم درست است.

به نظرم تردید مردم در وضعیت بسیار سالمی به سر می‌برد. کنجکاوی مردم فعلا ریشه در بدبینی دارد اما وقتی بازی را به مردم نشان دهیم و آن‌ها فرصت تجربه آن را پیدا کنند، همان عده‌ای که شک داشتند خواهند گفت که این در حقیقت بسیار سرگرم کننده است.

ما امید داریم که مردم زیادی را جذب کنیم و این را من درک می‌کنم که عده بسیاری در خانه و با خرید بلیط مجازی، شانس تجربه بازی را به‌دست نمی‌آورند که در حقیقت این مسئله سخت است و دلیل بدبینی آنان را میفهمیم.

برای آشنایی بیشتر با بازی Diablo Immortal که تجربه‌ای کاملا آنلاین را ارائه می‌کند، تریلر معرفی آن را در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • BlackWolf1997 گفت:

  نه عزیزم شما اومدین تو یه مراسم مخصوص پی سی گیمرا یه گیم موبایل نشون دادی فقط!!! No No No
  نه خبری از دیابلو چهار دادی نه ریمستر دیابلو دو و نه حتی یه دی ال سی جدید برا دیابلو ۳ مردم از این ناراحتن حالا اگه یه گیم موبایل هم درکنار اینا معرفی میکردی اتفاقی نمیوفتاد و کسی خورده نمی گرفت

  0
  0
  • farshadx گفت:

   مراسم مخصوص pc گیمرها نبوده همه میتونستن برن و دیابلو بازیی هست که نه فقط رو pc رو ps و xbox و همین اواخر روی سویچ هم عرضه شد
   حالا چرا نباید رو موبایل هم باشه؟!
   در ضمن مراسم فقط مربوط به دیابلو نبوده همین که بعد از ۱۵ ۱۶ سال نسخه ریمیک یا ریمستر warcraft3 رو معرفی کرد واسه کل مراسم بسه هست
   من خودم هم بیشتر با pc بازی میکنم ولی رو گوشی هم خیلی خوبه چون نمیشه کنسول یا pc با خودت هرجا ببری
   اصلآ فکر نمکنم شما فن این بازیها و یا این شرکت باشید

   0
   0
 • dk_forever گفت:

  احترام به گیمرای متعصب هم خوب چیزیه کمرنگش کردن کمرنگ .

  0
  0
 • General RAAM گفت:

  حال طرفدارا رو میفهمم Thinkingمثلا فکر کنید تو E3 مایکرو فقط همون gears pop رو معرفى میکرد همینجورى میشد Smile ولى اسپنسر کبیر کارش درسته In Love Yes Heart

  0
  0