Phantom Halls از حالت دسترسی زود هنگام خارج شد

۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

بازی منحصر به فرد و ترسناک Phantom Halls که با چاشنی طنز نیز همراه است، به طور رسمی از حالت دسترسی زود هنگام (Early Access) در سرور‌های استیم خارج شد. شما در این بازی سعی می‌کنید تا با از سر راه برداشتن موجوداتی که قصد جان شما را دارند مقابله کنید. داستان این بازی در عمارتی بزرگ اتفاق می‌افتد و تنها کاری که لازم است شما انجام دهید این است که در برابر آنها مقاومت کنید تا بالاخره جان سالم به در ببرید.

Phantom Halls یک بازی ترسناک است که از سری فیلم‌های بی مووی (B-Movies) الهام گرفته شده و تلفیق دو سبک ترس و طنز است و شرکت  اینسندیوم (Incendium)، در حال توسعه این بازی برای بازیکنان است. نقطه تمایز این بازی نسبت به سایر بازی‌ها، مدل‌های سه بعدی ساخته شده با کاغذ و سه گوش های کارتونی است.

این عنوان را می‌توانید در بخش تک نفره یا در بخش چندنفره و به صورت آفلاین در کنار دوستانتان به پایان برسانید. در واقع وظیفه اصلی شما در این بازی زنده ماندن و شب زنده‌داری در یک عمارت بزرگ خالی از سکنه است. شما رهبر یک گروه هستید که در آن یک عده نوجوان را کنترل می‌کنید که این نوجوانان با استفاده از سلاح‌های مختلف و به کمک همدیگر راه را برای آزادی از این عمارت ترسناک و با کشتن موجوداتی که قصد دارند تا شما را بکشند، هموار می‌کنند.

همچنین شما می‌‎توانید در طول بازی اقلامی را برای ساختن یک وسیله یا سلاحی کارآمد جمع‌آوری کرده و در نهایت با سرهم کردن آنها وسیله مورد نظر خود را در مواقع نیاز بسازید. همچنین این بازی خشن از سبک سنتی دو بعدی (side-scrolling) در ساختار خود بهره می‌برد که برای طرفداران این سبک نیز می‌تواند خبر خوبی باشد. اما این اثر هنری با داشتن سبکی خشن، ترسناک و اغراق‌آمیز، باعث می‌شود تا بیشتر احساس کنید که در حال تماشای سری فیلم‌های بی مووی هستید.

شرکت اینسندیوم این عنوان را از حالت دسترسی زود هنگام در سرور‌های استیم خارج کرد. همچنین این شرکت در حال کار بر روی ساخت بخش چند نفره آنلاین در ماه‌های آینده است که احتمالا به صورت یک بسته الحاقی برای این بازی عرضه شود. شما می‌توانید در ادامه جدیدترین تریلر منتشر شده از عنوان Phantom Halls را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید