بازی World of Warcraft Classic در تابستان ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

گرچه از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی اورجینال بازی محبوب World of Warcraft در سال ۲۰۰۴ تاکنون شاهد تکامل آن بوده‌ایم اما با این حال بسیاری از طرفداران این بازی مشتاق به تجربه‌ی همان عنوان کلاسیک هستند. حال در تابستان ۲۰۱۹، بازی‌بازان می‌توانند با تجربه‌ی World of Warcraft Classic به تجربه‌ای هیجان‌انگیز و نوستالژیک دست یابند.

شرکت بلیزارد هر ساله با برگزاری رویدادی خاص، جشنی بزرگ برای بازی‌های ساخته شده‌ی خود ترتیب می‌دهد. حال به تازگی و در جریان مراسم BlizzCon 2018 بالاخره شاهد مشخص شدن محدوده‌ی زمانی عرضه‌ بازی World of Warcraft Classic بودیم که با توجه به آن‌ها، عنوان یاد شده در تابستان سال ۲۰۱۹ در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

آن دسته از بازی‌بازان که موفق به دریافت بلیط BlizzCon شده‌اند، از امروز تا تاریخ پنج‌شنبه ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۷ (۸ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) می‌توانند از طریق نرم‌افزار Battle.net به تجربه نسخه‌ی بتا World of Warcraft Classic بپردازند. در این نسخه بازی‌بازان می‌توانند با انتخاب چند شخصیت مختلف به ارتقاء کلاس‌های مختلف بپردازند. بنابر اطلاعات منتشر شده، امکان ارتقاء بخش‌های مختلف تا سطح ۱۹ امکان‌پذیر است.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید