بخش داستانی بازی Super Smash Bros. Ultimate رونمایی شد

بالاخره روز گذشته و در طی دایرکت نینتندو، این شرکت با انتشار یک تریلر فوق العاده و احساسی از بخش داستانی بازی Super Smash Bros. Ultimate با نام «Adventure Mode: World of Light» رونمایی کرد.

در این ویدئو مشاهده می‌کنیم که هر ۷۴ مبارز بازی با موجودی نورانی که از چندین Master Hand درست شده است، روبه‌رو می‌شوند. این موجود با شلیک پرتو‌هایی از نور، شخصیت‌ها را یکی پس از دیگری به روح تبدیل می‌کند. البته آن‌ها در ابتدا سعی می‌کنند تا مقابله کنند اما در نهایت همگی شکست می‌خورند.

البته کِربی (Kirby) تنها کسی است که جان سالم بدر می‌برد. این موضوع احتملاً نشان می‌دهد که وی قوی‌ترین شخصیت ساختگی در طول تاریخ است.

شما بخش Adventure Mode: World of Light را تنها با کِربی آغاز می‌کنید و سپس مانند سری Kingdom Hearts، باید در جهان‌های زیادی که براساس تمام مجموعه‌های حاضر در Super Smash Bros. Ultimate طراحی شده‌اند به جستجو بپردازید. جهان‌ها با زاویه‌ی دید از بالا به پائین و به همراه چندین استیج، پازل و مبارزه  ارائه شده‌اند. کِربی باید با کلون‌های شیطانی شخصیت‌ها مبارزه کرده و آن‌ها را آزاد کند؛ با این‌ کار، شخصیت‌ها قابل بازی می‌شوند. البته بر اساس آن‌چه شاهد بودیم، بازی‌بازان می‌توانند مبارزین را ارتقا داده و با سیستم درختی مهارت طراحی شده، آن‌ها را شخصی سازی کنند؛ طراحی این سیستم به درخت مهارت بازی Final Fantasy X شباهت دارد.

بازی Super Smash Bros. Ultimate در تاریخ جمعه ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ (۷ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید این تریلر زیبا را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 دانلود با کیفیت ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰) | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰)

12345678910(4 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید