رانندگی به قصد نابودی | نقدها و نمرات بازی Grip: Combat Racing

سبک مسابقه‌ای را می‌توان جزو یکی از محبوب‌ترین سبک‌های بازی‌های رایانه‌ای محسوب کرد. از طرفی دیگر ایده‌ی مبارزه در حین رانندگی نیز یکی از مواردی بود که همیشه در ذهن بازی‌بازان خودنمایی می‌کرد. یکی از محبوب‌ترین عناوینی که سبک مبارزه‌ای را وارد یک بازی مسابقه‌ای کرد بازی Blur بود که با واکنش مثبت بازی‌بازان مواجه شد. اکنون نمرات بازی Grip که رویه‌ای مشابه را در پیش گرفته است نیز منتشر شده‌ است.

اگر از طرفداران این سبک از بازی‌های رایانه‌ای هستید، به احتمال بسیار زیاد بازی Grip می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش برای شما باشد. این بازی البته با نمرات نسبتا خوبی نیز روبرو شده است:

۹/۱۰ :PlayStation LifeStyle

بازی Grip یک عنوان عالی است که می‌تواند راه بازی‌های قدیمی در این سبک را به خوبی ادامه دهد. این بازی علاوه بر پای‌بندی به اصول، خلاقیت‌های زیادی نیز به خرج داده است؛ پرش از روی زمین، چسبیدن به دیوارها، یا انجام برعکس این حرکات، حالتی سینماتیک به بازی می‌دهند. همچنین سیستم دوربین عالی بازی باعث می‌شود که بازی‌باز خود را گم نکند. قابلیت بازی به صورت آفلاین و ۴ نفره (Split-Screen) که امروزه بسیار نادر است، مکانیزم بسیار مفیدی برای این بازی محسوب می‌شود.

۸/۱۰ :Hardcore Gamer

تجربه‌ی بازی Grip برای هر کسی که به عناوین مسابقه‌ای-اکشن علاقه دارد، اجباری است. این بازی با فاصله گرفتن از عناوین قدیمی این سبک، سیل عظیمی از امکانات را در گیم‌پلی به شما ارائه می‌دهد.

۷٫۸/۱۰ :MondoXbox

یک بازی آرکید بسیار هیجان‌آور با طراحی زیبا که باعث ترشح آدرنالین در خون شما می‌شود. محتویات خلاقانه‌ی بازی را هم نباید در این میان فراموش کرد. هرچند ممکن است که در ابتدای تجربه‌ی بازی کمی سردرگم شوید ولی این بازی یک عنوان بسیار مناسب برای کسانی است که به این سبک علاقه دارند.

۷/۱۰ :Digitally Downloaded

سیستم رانندگی بازی به تنهایی بسیار لذت‌بخش است ولی هنگامی که با مکانیزم مبارزات مخلوط می‌شود، شاهد عنوانی هستیم که با خود در کشمکش است. سیستم جاذبه‌ی بازی نیز در ابتدا بسیار مفرح به نظر می‌رسد ولی اصلا موردی نیست که بتواند در بازی تغییر بزرگی ایجاد کند.

۷/۱۰ :IGN Spain

بازی Grip برخلاف داشتن ضعف‌هایی در بخش کنترل و مشکلات گرافیکی، یک عنوان ارزشمند برای تجربه است.

۶/۱۰ :Game Revolution

بعضی مشکلات ریز بازی و نحوه‌‌ی ارائه‌ی اطلاعات در این عنوان به صورتی است که نمی‌تواند شما را برای مدت خیلی زیادی بر سر کنسول نگه دارد. این بازی برای تجربه‌ای کوتاه مناسب است ولی در ارائه یک تجربه‌ی طولانی مدت ایراد دارد.

۶/۱۰ :TrueAchievements

در کل بازی Grip یک عنوان سرگرم‌کننده است ولی مطمئن نیستیم که مکانیزم‌های موجود بتواند بازی را به جایی که مناسب است هدایت کند.

بازی Grip در ۱۵ آبان سال ۹۷ (۶ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما همچنین می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را تحت عنوان ماریو کارتِ جدی | نقد و بررسی بازی GRIP: Combat Racing که به قلم آریا مقدم است را نیز مطالعه فرمایید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید