Deltarune به عنوان بازی جدید خالق Undertale معرفی شد

۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

اگر به خاطر داشته باشید، روز گذشته گزارش دادیم که احتمالاً آقای توبی فاکس (Toby Fox)، توسعه دهنده‌ی بازی Undertale، در حال ساخت یک عنوان جدید است. حال آقای فاکس علاوه بر معرفی ساخته‌ی جدید خود، آن را به صورت رایگان نیز در دسترس قرار داده است. لازم به ذکر است که نباید انتظار یک بازی کامل را داشته باشید.

عنوان Deltarune هم‌اکنون به صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی مجهز به سیستم عامل ویندوز و مک قابل دریافت است. ما اطلاعات زیادی را از این بازی در اختیار نداریم؛ چراکه فاکس از ارائه توضیحات بیشتر خودداری کرده است. البته ارتباط این عنوان با Undertale غیر قابل انکار است. در واقع Delta Rune یکی از نشانه‌هایی بوده که در بخش‌های زیادی از Undertale دیده شده است. این نماد به آسانی برروی سینه‌ی Toriel، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های بازی، قابل مشاهده است. ارتباطات بین این دو بازی از این هم فراتر می‌رود؛ اگر دقت کنید، نام Deltarune در واقع مقلوب کلمه‌ی Undertale است.

شما می‌توانید این بازی را از وب‌سایت Deltarune.com دریافت کنید. البته ظاهراً کاربران ویندوز باید پیش از نصب آن، تغییراتی را در تنظیمات امنیتی کامپیوتر خود اعمال کنند. آقای فاکس با انتشار تصاویری در صفحه‌ی توئیتر خود، این فرایند را نشان داده است. البته لازم به ذکر است که فایل اجرایی Uninstaller بازی مشکل دارد و در صورت اجرای آن، تمام محتویات پوشه‌ای که بازی در آن نصب شده است، پاک خواهد شد. لطفاً برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات موجود بر حافظه‌ی خود، بازی را در پوشه‌ای جداگانه نصب کنید. البته از آن‌جایی که این باگ مربوط به فایل Uninstaller است، در صورت استفاده نکردن از آن به مشکلی نخواهید خورد.

همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم، این بازی هنوز فاصله‌ی زیادی تا کامل شدن دارد. در واقع فایل اجرایی این عنوان، «برنامه‌ی نظرسنجی» و نام خود اپلیکیشن، «آغاز» است. توئیت‌های آقای فاکس هم این موضوع را تائید می‌کنند:

این هنوز کامل نیست.

نه، فاصله‌ی زیادی تا کامل شدن دارد.

به نظر می‌رسد که بازخورد طرفداران به ساخت ادامه‌ی این بازی کمک خواهد کرد. قطعاً طرفداران دو آتشه‌ی Undertale از همین حالا فرایند رمزگشایی آخرین ساخته‌ی توبی فاکس را آغاز کرده‌اند.

1
0
Mac OS ، PC
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید