گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ برگزاری رویداد Kinda Funny Games اعلام شد

۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

حتماً می‌دانید که امسال خبری از رویداد PlayStation Experience شرکت سونی نخواهد بود. اما نگران نباشید، آقای گِرِگ میلر (Greg Miller)، یکی از چهره‌‌های شناخته شده‌ی فعال در صنعت بازی‌های ویدئویی، قصد دارد تا رویدادی با نام Kinda Funny Games Showcase را برای طرفداران برگزار کند. حال تاریخ انتشار این رویداد مشخص شده است.

طبق آخرین توئیت گِرِگ میلر، کنفرانس زنده‌ی Kinda Funny Games Showcase در ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه‌ی روز شنبه ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۷ (۸ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) برگزار خواهد شد. این رویداد که ۵۰ بازی مختلف از توسعه دهندگان کوچک و بزرگ را به نمایش می‌گذارد، برروی کانال توئیچ Kinda Funny Games استریم خواهد شد. احتمالاً بخش زیادی از این رویداد را بازی‌های مستقل تشکیل خواهند داد اما ممکن است شاهد عناوین بزرگ نیز باشیم.

Kinda Funny Games یک کانال یوتیوب به رهبری گِرِگ میلر است که محتوای آن شامل مصاحبه‌ با توسعه دهندگان و بحث در مورد عناوین مختلف می‌شود. ارتباطات گِرِگ میلر در صنعت بازی‌های ویدئویی و همچنین طرفدارانی که از زمان فعالیت وی در IGN همراهش بوده‌اند، نفوذ بالای این شخص را به خوبی نشان می‌دهند. حال باید دید که آیا میلر می‌تواند توجه ناشرین بزرگ را جلب کند یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید