گیفت کارت
گیفت کارت

لغو دومین رویداد Epic Mercenary بازی Assassin’s Creed Odyssey

۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

به تازگی اعلام شده که دومین رویداد Epic Mercenary بازی Assassin’s Creed Odyssey لغو شده و مانند رویداد قبلی، کاربران شاهد ماموریت جدیدی نخواهند بود.

تقریبا یک ماه پیش بازی Assassin’s Creed Odyssey به طور رسمی توسط شرکت یوبی سافت (Ubisoft) منتشر شد و توانست به یکی از بهترین نسخه‌ها در این مجموعه تبدیل شود. بازخوردها نسبت به این اثر بسیار مثبت بوده و بسیاری از کاربران در سراسر جهان، در حال تجربه‌ی آن هستند. از آن جایی که این بازی از لحاظ محتوایی از ضعف خاصی برخوردار نیست، اما قرار است طی انتشار رویدادها و بسته‌های الحاقی مختلف، ماموریت‌ها و مراحل جدیدی به بازی اضافه شود.

یکی از رویدادهایی که در گذشته به طور رسمی توسط یوبی سافت معرفی شد، رویداد Epic Mercenary بود که هفته‌ی گذشته، تمامی کاربران منتظر انتشار آن بودند. البته روز بعد سازندگان اعلام کردند که به علت وجود مشکلاتی، اولین قسمت از این رویداد منتفی می‌شود. همچنین در کنار این، قرار شد رویدادهای مختلفی با محوریت نبردهای زمینی و دریایی به بازی افزوده شود و ما در هفته‌ی گذشته، شاهد در دسترس قرار گرفتن ماموریت‌های مربوط به نبردهای دریای بودیم که با استقبال بسیار خوب کاربران مواجه شد.

اما در هفته‌ی جاری، نوبت به انتشار رویداد Epic Mercenary رسید و در حالی که کاربران منتظر انتشار دومین قسمت از آن بودند، شرکت یوبی سافت به طور رسمی اعلام کرد که دومین قسمت از این رویداد نیز، برگزار نخواهد شد. در قسمت اول، قرار بود که کاربران برای جستجوی یک مزدور با نام Damais، ماموریتی تازه را آغاز کنند اما با لغو آن، یافتن این شخصیت به طور کامل لغو شد.

یوبی سافت در رابطه با لغو دومین قسمت از این رویداد، توضیح داد:

شخصیت Damais را به خاطر دارید؟ حتما باید بدانید که نتوانستیم او را یافت کنیم. با این نتیجه، پس دومین قسمت از Epic Mercenary نیز منتفی خواهد شد.

در نهایت اعلام شد که تمامی تمرکز تیم سازنده‌ی بازی Assassin’s Creed: Odyssey، برروی این است که بتوانند مشکلات بازی را رفع کنند تا به‌زودی این رویداد بدون هیچ مشکلی، برگزار شود. همچنین هفته‌ی آینده، قسمت دومین ماموریت‌های کشتی‌رانی و نبردهای دریایی، در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ (انحصاری ژاپن) در دسترس است. برای مطالعه‌ی مطلب نقد و بررسی اختصاصی بازی Assassin’s Creed: Odyssey به قلم سعید آقابابایی، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید