عنوان Bubsy: Paws on Fire معرفی شد

۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

استودیوی Choice Provisions، امروز با انتشار یک ویدئو از جدیدترین نسخه‌ی سری Bubsy رونمایی کرده است.

عنوان Bubsy: Paws on Fire ادامه‌ای برای عنوان Bubsy: The Woolies Strike Back به شمار رفته و همانند این عنوان در سبک Endless Runner ساخته شده است. استودیوی سازنده انتشار این عنوان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ را تایید کرده است.

عنوان Bubsy: Paws on Fire یک بازی در سبک دونده‌ی (Runner) خودکار است که بیش از ۱۰۰ مرحله‌ی متفاوت برای آن طراحی شده است. به نظر می‌رسد این استودیو مصمم است تا یک بازی قابل قبول و با کیفیت را به هواداران سری ارائه کند. آن‌ها مطلب زیر را در کنار معرفی بازی منتشر کرده‌اند:

پس از چندین و چند ملاقات اثر بخش و مهم، ما تصمیم گرفتیم تا با Bubsy برای ساخت یک عنوان دونده‌ی خودکار که در حد و اندازه‌ی این شخصیت باشد، همکاری کنیم. زمانی که این تصمیم گرفته شد، ما همه چیز را کنار هم گذاشته و یک بازی خوب ساختیم.

با توجه به ویدئو و اطلاعات منتشر شده از جدیدترین نسخه‌ی سری bubsy، به نظر می‌رسد تیم سازنده با علاقه و اشتیاق فراوان برروی این عنوان کار کرده است. در کنار ۱۰۰ مرحله‌ی یاد شده، در این عنوان شاهده حضور ۳ مرحله‌ی مبارزه با باس، ۴ شخصیت قابل بازی، پوشش‌ها و لباس‌ها متفاوت و تعداد زیادی آیتم قابل جمع‌آوری دیگر هستیم. تیم سازنده برای طراحی داستان و شخصیت‌های بازی تا حد امکان داستان و جزییات نسخه‌های پیشین را بررسی کرده‌اند.

در کنار شخصیت‌های Bubsy و Woolie، دو شخصیت Virgil Reality و Arnold نیز در این عنوان قابل بازی خواهند بود. به گفته‌ی تیم سازنده شخصیت‌های دیگری مانند Terry، Terri و همچنین Oinker P. Hammm نیز در آینده به بازی اضافه خواهند شد.

استودیوی سازنده تایید کرده است که بازی در سه‌ ماه‌ی اول سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های یاد شده عرضه خواهد شد. ویدئو منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید