انتشار نسخه‌ جدید بازی How To Train Your Dragon در سال آینده

۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

به تازگی استودیوی یونیورسال (Universal) اعلام کرده است که نسخه‌ای جدید از بازی How To Train Your DRAGON  در دست ساخت قرار دارد.

این نسخه DreamWorks Dragons Dawn of New Riders نام دارد. برای ساخت این بازی، یونیورسال با استودیویی بریتانیایی به نام اوت‌رایت (Outright) همکاری خواهد کرد. اوت‌رایت ناشر بازی‌هایی نظیر Ben 10، Adventure Time، Hotel Transylvania و Paw Patrol بوده است. از نکات مثبت این نسخه، اضافه شدن شخصیتی جدید به نام اسکریبلر (Scribbler) به همراه اژدهایش به بازی است.

تری مالهام (Terry Malham)، از اعضای استودیوی اوت‌رایت در خصوص این بازی گفته است:

در شریک بودن با استودیوی یونیورسال برای ساخت این بازی بسیار خرسند هستیم و با تلاش فراوان می‌توانیم به موفقیت‌ دست پیدا کنیم. به زودی جزئیات بیشتر و دقیق‌تر در خصوص این بازی برای علاقه‌مندان منتشر خواهد شد.

نکته جالب و عجیب این است که DreamWorks Dragons Dawn of New Riders درست همزمان با نسخه‌ی دیگری از این بازی به نام The Hidden World در اسفند ماه ۱۳۹۷ (فوریه ۲۰۱۹)  منتشر خواهد شد. گفته می‌شود که DreamWorks Dragons Dawn of New Riders برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید