عناوین جدید سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان معرفی شدند

۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

امروز آقای میجر نلسون (Major Nelson) در پیامی توییتری از عناوین جدید سرویس پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس رونمایی کرد که در میان آن‌ها شاهد اضافه شدن بازی زیبای Castlevania: Lords of Shadow هستیم.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی میجر نلسون، از امروز کاربران سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس به عناوین زیر دسترسی خواهند داشت.

  • Just Cause
  • Castlevania: Lords of Shadow
  • Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD
  • Castlevania: Lords of Shadow 2

بازی Just Cause یکی از نخستین عناوینی است که در سال ۲۰۰۶ برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد، این بازی همچنین برروی کنسول پلی‌استیشن ۲ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. در سال جاری شاهد عرضه‌ی جدیدترین نسخه از این سری با نام Just Cause 4 خواهیم بود. بازی Just Cause هم‌اکنون با قیمت ۹٫۹۹ دلار در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است.

بازی Castlevania: Lords of Shadow که درواقع یک ریبوب برای سری Castlevania است، در سال ۲۰۱۰ عرضه شد و توانست با ارائه‌ی عنوانی در سبک اکشن با زوایه دوربین سوم شخص، توجه عده‌ی بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند. این بازی هم‌اکنون با قیمت ۹٫۹۹ دلار از طریق فروشگاه مایکروسافت در دسترس است.

بازی Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD در ابتدا برای کنسول نینتندو ۳DS عرضه شد و پس از آن شاهد پورت این بازی برروی دیگر پلتفرم‌ها بودیم. هم‌اکنون می‌توانید با پرداخت ۱۴٫۹۹ دلار نسبت به خرید این بازی اقدام کنید.

شاید عجیب‌ترین بازی در این لیست عنوان Castlevania: Lords of Shadow 2 باشد. این بازی در سال ۲۰۱۴ عرضه شد اما با این وجود برروی کنسول‌های نسل هشتم عرضه نشد. Castlevania: Lords of Shadow 2 با بازخورد‌های نه چندان مثبتی رو به رو شد. شاید به همین دلیل است که هیچ خبری مبنی بر ساخت نسخه‌ی بعدی به گوش نمی‌رسد. این بازی هم‌اکنون با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار از طریق فروشگاه مایکروسافت در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید