Destiny 2 پرفروش‌ترین بازی دیجیتالی ماه سپتامبر شد

۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

همان‌طور که می‌دانید بازی Spider-Man با فروش فوق‌العاده‌ای روبرو شد و ماه پیش توانست لقب پرفروش‌ترین بازی دیجیتالی را به خود اختصاص دهد. اکنون بازی شرکت بانجی (Bungie) یعنی Destiny 2 با فروشی شگفت‌انگیز در ماه جدید این جایگاه را به انحصار خود درآورده است.  

حتما با شوتر موفق ساخته‌ی استودیو بانجی آشنایی کامل دارید. عنوانی که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و توانست باری دیگر اثبات کند که استودیوی سازنده مهارت بسیار بالایی درساخت عناوین شوتر دارد. این بازی از زمان انتشار تا به حال شاهد پشتیبانی‌های بسیار خوبی از طرف بانجی بوده است و جدیدترین به‌روزرسانی آن (Forsaken) نیز دلیلی محکمی برای این حرف است. تنها فروش دیجیتالی بسته‌ی الحاقی Forsaken برای تصاحب مقام اول در فروش دیجیتالی کافی بود ولی این امر که بازی Destiny 2 برروی هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است نیز مزید بر علت شد. نکته‌ی دیگر که نشان از محبوبیت بالای این سری و بسته‌ی الحاقی منتشر شده برای آن می‌دهد، آن است که حدود ۶۰ درصد از بازی‌بازانی که دارای Destiny 2 هستند، بسته‌ی الحاقی Forsaken را نیز خریداری کرده‌اند. بعد از بازی‌های Destny 2 و Spider-Man به ترتیب عناوین Fortnite ،FIFA 19 و NBA 2K19 در جایگاه‌های ۳ تا ۵ در پرفروش‌ترین بازی‌های دیجیتالی قرار دارند. قابل ذکر است که هر دو بازی FIFA 19 و NBA 2K19 بهترین میزان فروش دیجیتالی را در کل تاریخ سری‌های خود رقم زده‌اند. در بازار بازی‌های دیجیتالی رایانه‌های شخصی نیز در مقام اول شاهد بازی Dungeon Fighter Online و در رتبه‌ی دوم نظاره‌گر بازی همیشه جاودان League of Legends هستیم.

عنوان Destiny 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و بسته الحاقی Forsaken نیز در ۱۳ شهریور سال ۹۷ (۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای همین پلتفرم‌ها عرضه شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید