توسعه دهندگان Octopath Traveler می‌خواهند بازی‌های خود را زودتر منتشر کنند

۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

Octopath Traveler یکی از عناوین انحصاری کنسول نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۸ بود که به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرد. حال اعضای استودیو‌ی توسعه دهنده اعلام کرده‌اند که می‌خواهند سرعت انتشار بازی‌های خود را افزایش دهند.

مراحل ساخت بازی Octopath Traveler توسط دو تن از توسعه دهندگان با سابقه‌ی سری Bravely Default یعنی آقایان ماساشی تاکاهاشی (Masashi Takahashi) و تومویا آسانو (Tomoya Asano) رهبری شد.

این استودیو اولین نسخه‌ی بازی Bravely Default و دنباله‌ی آن با نام Bravely Second: End Layer را به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ منتشر کرد. پس از این عناوین، آخرین ساخته‌ی آن‌ها یعنی Octopath Traveler نیز در سال ۲۰۱۸ به دست بازی‌بازان رسید. همان‌طور که می‌بینید، تیم توسعه دهنده موفق شده است تا هر سه سال، یک بازی جدید را عرضه کند. حال خبر خوب این است که آن‌ها قصد دارند تا این زمان را کاهش دهند.

در طی جدیدترین مصاحبه‌ای که مجله‌ی ژاپنی Nintendo Dream با آقای آسانو انجام داده، وی به گسترش استودیو و افزایش سرعت انتشار عناوین اشاره کرده است.

با عناوین Bravely Default ،Bravely Second و حالا هم Octopath Traveler، ما تقریباً هر سه سال یک بازی را منتشر می‌کردیم. اما هم‌اکنون در حال گسترش تیم توسعه دهنده هستیم و امیدواریم تا سرعت انتشار بازی‌های خود را در آینده افزایش دهیم. ما به ساخت بازی‌های نقش آفرینی اختصاص یافته به طرفداران عناوین نقش آفرینی اسکوئر انیکس در سراسر جهان ادامه خواهیم داد. پس اگر از Octopath Traveler خوشتان آمد، منتظر پروژه‌های بعدی ما باشید.

هنوز مشخص نیست که این توسعه دهندگان برروی چه عنوانی کار خواهند کرد. ممکن است شاهد دنباله‌ی Octopath Traveler ،Bravely Default و یا‌ حتی یک آی‌پی جدید باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید