تریلر هنگام عرضه‌ی بازی Call of Cthulhu منتشر شد

۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

ظاهراً طرفداران عناوین ترسناک در هالووین امسال حسابی سرگرم خواهند بود. به تازگی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیور (Focus Home Interactive) تریلر هنگام عرضه‌ی بازی Call of Cthulhu منتشر کرده است. کم کم باید خود را برای ورود به دنیای مرموز و ترسناک بازی آماده کنید.

در این ویدئو خانم سارا هاوکینز (Sarah Hawkins) بدشانس را می‌بینیم که درحال فرار از دست موجودی مرموز در یک جنگل تاریک و پوشیده از درخت است. در این میان شاهد یک فلش‌بک هستیم که وی را در حال نقاشی کردن در روز روشن نشان می‌دهد. این تضاد بوجود آمده میان محیط تاریک و روشن بسیار زیباست. پس از این‌که ویدئو دوباره بینندگان را وارد دنیای تاریک می‌کند، ما شاهد برخی تصاویر عجیب و مرموز هستیم که در نهایت به کشف جسد بی جان سارا هاوکینز منجر خواهند شد.

عنوان Call of Cthulhu یک اقتباس از روی بازی‌ کلاسیک نقش آفرینی کاغذ و قلمی با همین نام است که حول محور یک کاراگاه خصوصی به نام ادوارد پیرس (Edward Pierce) جریان دارد؛ شخصی که از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برد. در انتهای تریلر می‌بینیم که شخصی از پیرس می‌خواهد تا راز قتل هاوکینز را کشف کند.

بازی Call of Cthulhu که در حال حاضر مراحل توسعه‌ی آن به پایان رسیده است، در تاریخ سه‌ شنبه ۸ آبان ماه ۱۳۹۷ (۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر مذکور را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کفیت ۴۸۰p | دانلود با کفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید