تاریخ انتشار بازی Varion

۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

طبق تازه‌ترین اخبار صنعت بازی‌ها، اخیرا تاریخ انتشار بازی جدید Varion مشخص شده و کاربران در ماه آینده میلادی قادر خواهند بود تا در کنار دیگر دوستان خود، به تجربه‌ی آن بپردازید.

بازی Varion در دسته عناوین اکشن و چندنفره قرار می‌گیرد که البته حالت چندنفره‌ی آن، یک بخش آنلاین نخواهد بود. بلکه کاربران باید در کنار دیگر دوستان خود به صورت محلی بازی را تجربه کرده و می‌توانند لحظات لذت‌بخشی را تجربه کنند. این توسط استودیو لایت مز (Light Maze) ساخته می‌شود و قرار است تا در ماه آینده میلادی، به دست علاقه‌مندان برسد.

همان‌طور که اشاره شد، این بازی یک اثر کاملا چندنفره خواهد بود و قرار نیست که ما در آن شاهد حضور بخش داستانی یا مراحل تک‌نفره باشیم. این بازی صرفا قصد دارد تا با ارائه‌ی یک تجربه چندنفره‌ی محلی و اکشن، کاربران را تا مدت‌ها سرگرم کنند. در ابتدا، شما می‌توانید با انتخاب نقشه‌ی مدنظر خود که هریک با دیگری متفاوت است، به تجربه‌ی بازی بپردازید. سپس راند اول آغاز خواهد شد و تنها وظیفه‌ی شما در آن که تا انتها باید برای آن تلاش کنید، زنده ماندن و شکست دادن سایر بازیکنان است. در واقع می‌بایست با استفاده از شلیک تیرهای مخصوص که هر یک از آن‌ها می‌تواند یک نفر را شکست دهد، با دیگر کاربران رقابت کنید. اما در هر نقشه، شاهد وجود دیوارها، موانع و سنگرهای متفاوت با اندازه‌های مختلف خواهیم بود که هم می‌تواند نقش دفاعی داشته باشد و هم نقش از بین بردن سایر کاربران! در این حالت تیرها با برخورد به این دیوارها و موانع، بازتاب خواهد داشت و به اصطلاح کمانه خواهد کرد. سپس مسیر آن تغییر خواهد کرد و حتی ممکن است شما با استفاده از شلیک یک تیر، دشمنی را هدف بگیرید که در دورترین نقطه‌ی قابل دسترس حضور داشته باشد. با وجود چنین شرایطی در گیم‌پلی، می‌توانیم شاهد یک بازی کاملا اکشن و اعتیادآور باشیم که می‌تواند به خوبی بازیکنان را سرگرم کند.

از دیگر ویژگی‌های گیم‌پلی بازی Varion، می‌توان به وجود آیتم‌های امتیازی، افزایش‌دهنده قدرت و … اشاره کرد که به طور تصادفی، در نقشه ظاهر می‌شود.

در نهایت اعلام شد که این بازی، در تاریخ ۱۷ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۸ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای دو پلتفرم نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید