گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

رویداد Halloween برای بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

تصاویر
رویداد Halloween برای بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

امروز استودیو‌ی یوبی‌سافت رویداد جدیدی را برای بازی تمام آنلاین Rainbow Six Siege معرفی کرد که در ادامه‌ی مطلب به شرح کامل جزئیات آن می‌پردازیم.

رویداد Mad House برای بازی Rainbow Six Siege به مناسبت هالووین برگزار خواهد شد. این رویداد از ۳ تا ۹ آبان در دسترس خواهد بود. در این بازه‌ی زمانی هر گروه با استفاده از ۵ اپراتور منتخب خود یوبی‌سافت یعنی Ash ،Thermite ،Buck ،Hibana و Finka در گروه مهاجمین و Mira ،Vigil ،Valkyrie ،Jager و Pulse در گروه مدافعین در نسخه‌ای تزیین شده برای هالووین از نقشه‌ی House به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند. قابل ذکر است که تمامی این اپراتورهای نام برده شده نیز در این مدت، دارای لباس‌های مخصوص هالووین هستند. علاوه بر این موارد، برای ۵ اپراتور جدید این بازی نیز لباس‌های مختلفی به بازی اضافه خواهد شد. احتمالا خوشحال خواهید شد اگر بدانید که لباس‌هایی که سال پیش در هالووین به بازی اضافه شدند نیز اکنون باری دیگر در دسترس هستند. شما می‌توانید لباس‌های مخصوص دو شخصیت Finka و Thermite را در قسمت زیر مشاهده کنید.

One of the Rainbow Six: Siege Mad House Event Skins.

Another one of the Rainbow Six Siege Mad House Event Skins.

این رویداد همچنین مجموعه‌ای به نام Crimson Veil را معرفی می‌کند که حاوی ۲۲ ظاهر جدید برای آیتم‌های درون بازی است. این مجموعه تا ۱۴ آبان در دسترس خواهد بود. شما در بازی می‌توانید این مجموعه را با ۳۰۰ R6 خریداری کنید. همچنین با رسیدن به تعداد کشته‌های ۳۰ نفر در نقشه‌ی Mad House نیز می‌توانید این مجموعه را بدست آورید. یوبی‌سافت برای انگیزه‌ی بیشتر، به بازی‌بازانی که در این نقشه به تعداد کشته‌های ۶۰ نفر برسند، دوباره مجموعه‌ای دیگر را ارائه می‌دهد. در قسمت زیر ویدئویی از این رویداد منتشر شده است که می‌توانید مشاهده کنید.

دانلود ویدئو باکیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. گفت:

    ما دو روزه داریم بازی میکنیم مپ هالوین رو الان خبرشو میذارید ؟ |:
    خدایی کلا گیم پلی بازی تغییر کرده همه جارو مه گرفته نمیشه از فاصله دور طرفو زد خیلی سخت میشه و همه جا صدای جیغ و سر و صدا میاد نمیشه به صدای پا گوش داد خیلی تاکتیکی تر شده عالیه کاش همیشه بمونه و برش ندارن .

    14Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت