بازی Vampyr برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

به دنبال موفقیت بازی Vampyr، شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) در گزارشی از عرضه‌ی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داد.

بازی Vampyr در ماه ژوئن برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست با دریافت نمرات قابل قبول، توجه عده‌ی بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کند و به این ترتیب موفقیت بزرگی را برای شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو و استودیو‌ی دونت‌ناد (DontNod) به ارمغان آورد. حال به دنبال این موفقیت، به زودی شاهد عرضه‌ی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود.

بنابر گزاش منتشر شده از سوی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو، بازی Vampyr در تاریخ نامشخصی در سه ماه سوم سال مالی در دسترس کنسول‌ نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. بنابراین انتظار می‌رود از بازه‌ی زمانی اکتبر تا دسامبر سال جاری شاهد انتشار بازی برروی این کنسول دستی باشیم.

مطمئنا به‌زودی خبر‌های بیشتری از پورت نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Vampyr در دسترس قرار خواهد گرفت که به محض انتشار آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Vampyr هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مطالعه نقد و بررسی گیمفا از بازی بپردازید. همچنین می‌توانید با مراجعه به این آدرس نگاهی به بررسی ویدئویی Vampyr داشته باشید. در پایان می‌توانید با مراجعه به این آدرس به دیگر اخبار مربوط به این بازی دسترسی داشته باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید