نمایش زنده‌ی بازی Beyond Good & Evil 2 با تاخیر برگزار خواهد شد

۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

قطعا شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به غیر از سری‌ بازی‌های بزرگی مانند Assassin’s Creed و Splinter Cell و … دارای چندین عنوان کوچک‌تر نیز است که اکثرا بازی‌هایی بسیار خوب و با کیفیت بالایی هستند. از میان این بازی‌ها می‌توان به سری Rayman و Beyond Good & Evil اشاره کرد. امروز مطلع شدیم که نمایش زنده‌ی بازی ۲ Beyond Good & Evil با تاخیر مواجه شده است.

بازی ۲ Beyond Good & Evil قرار بود که نمایشی زنده در تاریخ ۲ آبان سال ۹۷ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) داشته باشد ولی طبق گفته‌های یوبی‌سافت، هنوز مدتی زمان نیاز است تا بازی به صورتی تکمیل شود که مورد قبول است:

ما زمان بیش‌تری نسبت به چیزی که قبلا حدس زده بودیم نیاز داریم تا بتوانیم دوباره میمون فضایی خود را به شما نشان دهیم. به همین دلیل نمایش زنده‌ای که قرار بود برگزار شود به تاریخ ۱۶ آبان سال ۹۷ (۷ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) منتقل شده است.

در این نمایش احتمالا اطلاعاتی جدید در رابطه با این بازی منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که از زمان انتشار برنامه‌ی میمون فضایی (Space Monkey Program) در سال گذشته‌ حدود ۳۰۰۰۰۰ نفر از آن استفاده کرده‌اند.

احتمال می‌رود که بازی ۲ Beyond Good & Evil دارای نسخه‌ی بتا باشد ولی تا قبل از سال ۲۰۱۹ این امر بسیار دور از ذهن است. از همین رو انتظار می‌رود که این بازی برای انتشار راه درازی را در پیش روی خود داشته باشد. 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید