گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

رستگاری سرخ‌پوست مرده | نقدها و نمرات بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد [به‌روزرسانی]

رستگاری سرخ‌پوست مرده | نقدها و نمرات بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد [به‌روزرسانی]

بالاخره و پس از گذشت هشت سال انتظار، چیزی به عرضه بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 باقی نمانده است. در حقیقت، فردا شاهد عرضه جهانی این بازی در سراسر دنیا خواهیم بود و به همین مناسبت، نقدها و نمرات این بازی منتشر شده است که مهر تائیدی بر شاهکار بودن این عنوان وسترنی هستند.

دو سال پیش بود که شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، پس از شایعات بسیار از جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Red Dead تحت عنوان Red Dead Redemption 2 رونمایی به عمل آورد. این بازی اگرچه دنباله عنوان موفق Red Dead Redemption محسوب می‌شود، اما از آن به عنوان یک پیش‌درآمد یاد می‌شود. به همین جهت، برخی شخصیت‌های جذاب نسخه قبلی، در این بازی هم حضور دارند. ساخته جدید راک‌استار گیمز، از حیث جزئیات، یکی از پرجزئیات‌ترین بازی‌های این نسل به حساب می‌آید. جهان گسترده و پویای این بازی، شما را برای ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. داستان این بازی اگرچه برروی آرتور مورگان تمرکز دارد، اما اهمیت زیادی به اعضای کمپ و مردمی که در آن زندگی می‌کنند، خواهد داد. شما باید علاوه بر توجه به نیازهای روزمره مورگان، به تغذیه مناسب اعضای کمپ و برطرف کردن نیازهای اولیه آنان نیز توجه کنید. می‌توانید با مردم صحبت کنید و یا به سادگی از کنار آن‌ها بگذرید. اگر پای صحبت آن‌ها بنشینید، ماموریت‌های تازه‌ای برای شما باز خواهد شد که از این نظر با جهانی پویا و تعامل‌پذیر روبرو هستیم. بازی Red Dead Redemption 2 همانند عنوان Grand Theft Auto V، حاوی بخش چند نفره آنلاین نیز هست که با عنوان Red Dead Online در دسترس قرار خواهد گرفت. برای تجربه این بخش که جزئیات کمی هم از آن در دسترس داریم، باید یکی دو ماه دیگر صبر کنیم.

بیایید با هم نگاهی به نقدها و نمرات بازی Red Dead Redemption 2 داشته باشیم و ببینیم که پس از هشت سال انتظار، دستپخت راک‌استار گیمز برای ماه چه هست.

به‌روزرسانی: نقدهای بیشتری افزوده شد.

Game Revolution 100/100

نکته عجیب و غریبی که درباره بازی Red Dead Redemption 2 وجود دارد این است که این عنوان نه تنها داستان‌های بسیار، ماموریت‌های جانبی متعدد و مکان‌های متنوعی برای کاوش دارد، اما کیفیت آن بسیار بالاست و هرگز به کیفیت نهایی بازی آسیبی نمی‌زنند. سطح بالای مهارت‌های سازندگان این بازی در همه زمینه‌های آن مشهود است و این بازی واقعاً یکی از بهترین عناوین این نسل است.

IGN Italia 100/100

یکی از بهترین عناوین جهان بازِ تاریخ، تنها با بهترین داستانی که تاکنون برای یک بازی ویدئویی نوشته شده است.

Game Informer 100/100

فرقی نمی‌کند که یک حیوان افسانه‌ای را شکار کردم یا یکی از ماموریت‌های داستانی آن را انجام دادم یا پوکر بازی کردم یا تنها در جهان این بازی به کاوش پرداختم، من از هر لحظه‌ای که در این بازی گذراندم لذت بردم. این بازی فراتر از همه امیدها و انتظارات من در این چند سال هست. روایت فوق‌العاده و اجرای آن به لحاظ احساسی واقعاً تاثیرگذار است و عمق تعامل گنجانده شده در گیم‌پلی جلاداده شده‌ی این بازی واقعاً کمتر از یک پیشگامی نیست. راک‌استار در حقیقت با عرضه Red Dead Redemption 2 خود را شکست داده است چراکه توانسته به دوران جدیدی از آنچه در حال حاضر مدیوم بازی‌های ویدئویی قادر به دستیابی به آن هستند، دست یابد. در این لحظه، من واقعاً نمی‌توانم برای تجربه مجدد سبک جدیدی از کاوش و به خصوص پریدن در دنیای Red Dead Online صبر کنم.

Digital Spy 100/100

Red Dead Redemption 2 بدون هیچگونه تردیدی عنوانی کلاسیک و افسانه‌ای در صنعت بازی‌های ویدئویی است. با توجه به اینکه Red Dead Online در دست عرضه است، به نظر می‌رسد که ماجراجویی‌های ما در غرب وحشی تازه آغاز شده است.

PlayStation LifeStyle 100/100

Red Dead Redemption 2 سبک جهان باز را دوباره تعریف می‌کند. سفر آرتور مورگان در اواخر قرن نوزدهم میلادی در مرزهای آمریکا بدون هیچ نقطه‌ی ابهام‌برانگیزی است. چه در یک سالن بزرگ شروع به تیراندازی کنید و چه در دریاچه‌ای بی سر و صدا ماهیگیری کنید، اینطور به نظر می‌رسد که این‌ها بخشی از زندگی مورگان هستند. سطح جزئیات بی حد و حصر است و این بازی‌ای است که می‌خواهد شما به شکلی آهسته به تجربه آن بپردازید و از این جزئیات زیبا و کوچک لذت ببرید. راک‌استار گیمز با نادیده‌ گرفتن راحتی‌های بازی‌های سنتی ریسک زیادی کرده است اما همه چیز در خدمت ارائه تجربه‌ای بهتر است. Red Dead Redemption 2 یک معیار جدید در زمینه جزئیات، غوطه‌وری و انسجام برای سال‌های پیش‌روی است. این کامل‌ترین بازی‌ای است که می‌توانید آن را بخرید.

Twinfinite 100/100

Red Dead Redemption 2 عنوانی برجسته در زمینه داستان‌سرایی، طراحی جهان باز، صداپیشگی، و غوطه‌وری در صنعت بازی‌های ویدئویی است. این بازی قطعاً جز بهترین بازی‌های این نسل است اما این همه چیز نیست. در نهایت می‌توان این بازی را یکی از بزرگترین عناوین تاریخ برشمرد.

Playstation Universe 100/100

Red Dead Redemption 2 نه تنها انتظارات را برآورده نمی‌کند بلکه فراتر از آن‌ها هم عمل کرده است؛ این بازی همانند نیمه گمشده‌ای برای داستانی است که هیچگاه نفهمیدیم ناقص بوده است. این عنوان نه تنها همه‌ی زمینه‌های نسخه قبلی را پیشرفت می‌دهد بلکه به عنوان یک پیش‌درآمد بر آن فرمانروایی می‌کند. این بازی تجربه‌ی کلی بهتری در مقیاسی حماسی ارائه می‌دهد و ادیسه‌ای برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد که تاکنون شاهد نظیر آن نبوده‌اند.

IGN 100/100

بازی Red Dead Redemption 2 از لحاظ کیفیت واقعاً کمیاب و نادر است؛ جهان بازی (Open World) باجزئیات و پر زرق و برق که همانند قصیده‌ای زیبا برای دوران یاغتگران و وسترنی‌هاست.

God is a Geek 100/100

هیچ شکی وجود نداشت که Red Dead Redemption 2 قرار است به یک بازی خوب تبدیل شود اما این چیزی خاص‌تر است. شاهکاری که در دهه‌های آینده هم از آن صحبت خواهد شد.

DualShockers 100/100

Red Dead Redemption 2 با هدف ارائه جهانی زنده و پویا با سطح بالا منتشر شده و مطمئناً یکی از عمیق‌ترین و جذاب‌ترین تجربه‌های عرضه شده توسط راک‌استار گیمز است.

Everyeye.it 100/100

Red Dead Redemption 2 بلندپروازانه‌ترین عنوان جهان بازی‌ (Open World) است که تاکنون ساخته شده است. این بازی، نقطه شروع جدیدی برای این سبک و شاهکاری بی‌نظیر است.

Hobby Consolas 99/100

راک‌استار گیمز در هر زمینه‌ای یک شاهکار تحویل می‌دهد. جهان بازِ ارگانیک و تکامل یافته، شخصیت‌ها، روایت داستان و مکانیک‌های گیم‌پلی این بازی، این احساس را به ما می‌دهد که ما «مردانی آزاد» هستیم. همچنین بازی Red Dead Redemption 2 بهترین المان‌های فنی را برای این نسل به ارمغان آورده است.

The Games Machine 98/100

بزرگ، غیرغابل‌مقایسه از نظر فنی و پر از کارهایی که باید انجام دهید: حماسه‌یِ وسترنی راک‌استار گیمز، بار دیگر موفقیت قسمت اول را تکرار می‌کند و یکی از قابل‌توجه‌ترین بازی‌های ویدئویی تاریخ را شکل می‌دهد.

XGN 98/100

Red Dead Redemption 2 بهتر از آن چیزی شد که انتظار داشتیم. راک‌استار گیمز می‌داند چطور یک جهان گسترده و پر از زندگی را خلق کند که آرتور مورگان و گروه ون در لینگ در آن به دنبال شهرت و ثروت هستند. استاندارد جدیدی برای بازی‌های اکشن و ماجراجویی تعریف شده است.

MMORPG.com 97/100

آغازِ Red Dead Redemption 2، آهسته ولی حساب شده است و هرچه بیشتر پیش می‌روید و لایه‌های بالاتر و دامنه‌های بیشتر آن را می‌بینید، تاثیرگذاری بسیار بالای آن را شاهد هستید. این بازی به راحتی یکی از نامزدهای کسب عنوان بهترین بازی نقش‌آفرینی و جهان باز تاریخ است.

Multiplayer.it 96/100

Red Dead Redemption 2 شاهکاری است که هر گیمری باید آن را تجربه کند. این بازی با ایده‌های جدیدش، سبک جهان باز را به تکامل رسانده است.

GamePro Germany 96/100

این بازی همه‌ی زمینه‌ها را به سطح جدیدی رسانده و واقعاً بعید است که حداقل تا اواخر این نسل، رقیبی بتواند قراتر از آن عمل کند. Red Dead Redemption 2 شاهکار دیگری از راک‌استار است و بازی ویدئویی مدرنی است که در زمینه روایت داستان و صحنه‌پردازی و بالاتر از آن، از نظر فنی، توانایی‌های بسیاری دارد.

PSX-Sense.nl 95/100

Red Dead Redemption 2 نه تنها یک بازی عالی است بلکه اثرِ هنریِ دیجیتالی‌ای هست که مرز بین بازی‌های ویدئویی و فیلم‌های سینمائی را با ارائه گیم‌پلی و داستان‌سرایی پیشگامانه، تصاویری خیره‌کننده و جهان زنده و بی‌نظیری که خیلی کارها می‌توان در آن انجام داد، را از بین می‌برد.

Game Planet 95/100

با وجود سر و صداهای بسیار، Red Dead Redemption 2 جایگاه راک‌استار گیمز را در صدر صنعت بازی‌های ویدئویی مستحکم‌تر می‌کند. هشت سال [از عرضه آخرین نسخه این سری می‌گذرد] و این انتظار واقعاً ارزشش را داشته است.

CGMagazine 95/100

Red Dead Redemption 2 بهترین بازی‌ای است که راک‌استار گیمز تاکنون ساخته چراکه به طرز ماهرانه‌ای، غنی‌ترین جهان بازی که تاکنون ساخته شده را با یکی از جذاب‌ترین داستان‌های این نسل، ترکیب کرده است.

Destructoid 95/100

Red Dead Redemption 2 ظهور جاه‌طلبی است و راک‌استار گیمز بیشتر انتظارات را بر آورده کرده است.

۴Players-de 94/100

چه اُپرای غیرقانونی قدرتمندی! راک‌استار گیمز از نظر جلوه‌های بصری و از لحاظ روایت داستان فراتر از انتظارات عمل کرده است. Red Dead Redemption 2 بازی به یادماندنی‌ای است که تا سال‌‌های سال از آن یاد می‌شود.

IGN Japan 93/100

بازی Red Dead Redemption 2 ماموریت‌هایی حماسی، تعداد زیادی ماموریت جانبی و دیالوگ‌هایی سطح بالا و با کیفیت ارائه می‌دهد که بسته به نحوه بازی شما تغییر خواهند کرد. می‌توان اینطور بیان کرد که رویارویی‌های نوظهور، به جای اینکه تصادفی احساس شوند بیشتر ساختگی هستند. با این وجود، نقشه‌ای که به طرز ماهرانه‌ای تا زمان صحیح و درست، اطلاعات نمی‌دهد، سیستم‌های چندلایه و گان‌فایت پر از نبوغ، ادغام سیستم Wanted با داستان، و روایت داستانی عالی و چگونگی ارتباط آن با بازی قبلی، همگی المان‌هایی هستند که لیاقت ستایش بسیاری دارند.

Metro GameCentral 90/100

یک دستاورد فنی باورنکردنی و حماسه‌ی وسترنی بسیار موفقیت‌آمیز که علی رغم نقاط ضعف بسیار جزئی، که جذاب‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین ساخته راک‌استار گیمز تاکنون محسوب می‌شود.

GameSpot 90/100

Red Dead Redemption 2 پیش‌درآمدی عالی است که داستانی احساسی دارد که کاملاً در مسیر درستی پیش‌ می‌رود. پس از اتمام این بازی واقعاً سخت است که جهان آن را ترک کنید.

Game Heroes 90/100

بر هیچکس پوشیده نیست که بازی Red Dead Redemption 2 حتی اگر بهترین بازی سال هم نشود، باز هم به راحتی به عنوان یکی از برترین بازی‌های امسال شناخته می‌شود. راک‌استار گیمز باز هم توانایی‌های خود را به رخ کشید.

ShackNews 90/100

اگر برای یک ذخیره‌سازی بیش از ۲۰۰ ساعت وقت صرف کنم و پس از گذشت چند ماه، بار دیگر به تجربه آن اقدام کنم، اصلاً سورپرایز نخواهم شد. چه پیگیر سرقت از یک قطار در حال حرکت باشم یا با آرامش به تجربه کمپین انفرادی بپردازم، Red Dead Redemption 2 یک بازی جهان باز هست که من بارها و بارها به آن سر خواهم زد.

GameCritics 90/100

اگرچه من هنوز از دانستن این نکته که یک بازی که گفته می‌شود بیش از ۵ هزار خط دیالوگ برای آن نوشته شده است چرا نتوانسته یک داستان سه روایته را بیان کند، ناامید هستم، اما بدون شک Red Dead Redemption 2 بهترین بازی راک‌استار تا به امروز است. این بازی قوی‌ترین شخصیت‌ها و جهان بازی (Open World) بسیار پرجزئیات را ارائه می‌دهد که با سرعتی متعادل همسو با یکدیگر هستند. راک‌استار کم و بیش، مدرن‌ترین بازی سندباکس را ساخته و لذت‌بخش است که ببینیم آن‌ها دوباره رکوردها را جابجا می‌کنند.

Video Chums 88/100

Red Dead Redemption 2 عنوانی جهان بازِ شگفت‌انگیز و پر زرق و برق است که می‌توانید بدون وقفه، ساعت‌ها باآن سرگرم شوید. جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز، جهانی پیچیده و شخصیت‌های واقع‌گرایانه این بازی را به عنوانی تبدیل می‌کند که این نسل باید حتماً به خود می‌دید.

Slant Magezine 70/100

Red Dead Redemption 2 ظاهری جذاب و تحریک‌کننده دارد تا جایی که برای بازی‌باز مناسب است اما برخی مشکلات و ناامیدی‌ها به این بازی ضربه می‌زند.

بازی Red Dead Redemption 2 فردا برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، می‌توانید پیش‌نمایش آن را به قلم مصطفی زاهدی از این نشانی بخوانید.

12345678910(49 رای, میانگین آرا 8٫90 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. GT گفت:

  slant magezine باید اسمشو به sl*u*t magezine تغییر بده Smug

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 296Thumb up 11Thumb down
 2. گفت:

  رستگاری دنیای گیم و گیمران پس از ٨ سال البته. Heart Heart Heart

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 60Thumb up 2Thumb down
 3. Retr0 گفت:

  به به دوباره امد رد ردد پاییزی
  چقدر قشنگ و زیباست اتاق تاریک
  قهوه،هوای بارونی، دیسک رد دد تو کنسول
  امدن رد دد به همه شما مبارک باشد هوهوهوهو

  اومدن رد دد جدید مبارک اومدن رد دد جدید مبارک اومدن رد دد جدید مبارک اومدن رد دد جدید مبارک اومدن رد دد جدید مبارک
  رد دد جدید مبارک
  مگه چیه رد دده دیگه شاد باشیم

  50Thumb up 35Thumb down
 4. ata.express گفت:

  پشم ریزونترین نمره برا یه شاهکار

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 63Thumb up 2Thumb down
 5. mohamad 47 گفت:

  هر کدوم از بازی های راک استارو میشه قشنگ یه نسل بازی کرد

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 46Thumb up 2Thumb down
 6. arian 76 گفت:

  ظرفیت یکشو تو تهران با ۹۰ گیگ دیتاش میریزن ۸۰ از یکی از دوستام پرسیدم گفت تو شیراز هم همین قیمته چ
  بقیه جاهارو خبر ندارم ولی فکر کنم تو همین مایه ها باشه
  در کل بنظرم اصلا از اینترنت ظرفیت ۱ نخرین ببرین مغازه ها چون تو اینرتنت هم صد تومن میگیرن هم باید ۹۰ گیگ دانلود کنید و مهم تر از همه احتمال اینکه طی انجام فرایند نصب بازی بپره خیلی بالاست ولی اگه مغازه دار بریزه از بین رفتنش مشکل خودشه نه شما فکر کنم خودتون میدونید وقتی ۱۰۰ هزار تومن تو یه لحظه از بین بره چه کابوسی هست حتی ممکنه ادم از بازی متنفر بشه پس دیجیتالی نخرین و ببرید براتون بریزن
  البته حواستون باشه تو مغازه معتبر کارتون رو انجام بدید چون بعضی ها ممکنه با گیفت کارت هکی بازی رو خریده باشن که اینجوری امکان بن همیشگی دستگاه هم وجود داره

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 37Thumb up 1Thumb down
 7. Farshidmc گفت:

  اونی که ۷۰ داده حتما راک استار یادش رفته پول واریز کنه
  تو GTA V دقیقا حس میکردم با پول همرو خریده بود
  با اون داستان کشکی و آبکی که داشت

  41Thumb up 281Thumb down
 8. Parsa.jm.jr10 گفت:

  واه عجب چیزیه ، همون راکستار همیشگی هستش

  26Thumb up 1Thumb down
 9. THELASTOFUS_IR گفت:

  صدر جدول بهترین بازی تاریخ پلی۴ رو کسب کرده . Yes
  به عنوان یه سونی فن و تلو فن باید بگم خیلی خوشحالم که صدر لیستمون دست شاهکارهای راک استار هست. Yes
  Cool
  ۱ : Red dead 2
  ۲ : gta V
  ۳ : THELASTOFUS
  ۴ : god of war
  ۵ : persona 5
  ۶ : MGS PP
  ۷ : uncharted 4
  البته انحصاری هامون همیشه میدرخشن توی لیست میبینید دیگه Cool
  یه ویدیو از سیگار روشن کردن آرتور دیدم بعدش با خودم‌ گفتم گوتی رو شاخشه دیگه Grin
  بازی های راک استار نسلی هستن یعنی قشنگ جی تی ای رو یه نسل بازی کردیم . الان هم میریم توی رد دد

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 47Thumb up 8Thumb down
 10. Farhadps4 گفت:

  تنها بازی تو نسل هشت بود که تا لحظه ی اخر برای عرضه شدن بازی باید صبر کنیم
  بازیای دیگه ده روز قبل تو بازار بود، راکستار معلومه کاراش رو حسابو کتابه دقیقه

  10Thumb up 3Thumb down
 11. بهترین بازی نسل هشت In Love
  هشت سال راکستار با اون عظمتش روش کار کرده، نمی تونم تا صبح براش صبر کنم Smirk
  خوش حالم که هم نمره زلدا شد و کمتر از اون نشد، با اینکه عاشق زلدا هستم و از تک تک لحظات بازی لذت برده بودم، دوست ندارم که بهترین بازی نسل از لحاظ نمره باشه.
  زلدا شاهکار بود ولی اگه زلدا و ماریو ۹۷ میشن، ویچر باید ۹۹ میشد و گاد۹۸ و red dead2 هم۱۰۰ Struggle

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 50Thumb up 9Thumb down
 12. Fight Club گفت:

  اول تبریک میگم به همه…
  GameSpot باز شروع کرد به جفتک انداختن!!
  همه المان های بازی رو فوق العاده خونده…. بعد میاد میاد به خاطر روایت داستان فاصله بین دو تا نسخه یه نمره کم میکنه!!! دقیقا همون کاری که با gta کرد!
  یه کلام بیاین بگین از راکستار خوشمون نمیاد وسلام
  دیگه نیازی به گرفتن ایراد های بنی اسرائیل نیست!
  Red Dead Redemption 2 همون طور که قبلا گفتم…. ۱۰۰ درصد بهترین عنوان سال میشه Yes
  واقعا راکسنار …. تک ستاره این صنعته Yes Yes

  نظر محبوب به انتخاب کاربران 68Thumb up 16Thumb down
  • mohamad 47 گفت:

   دقیقا Yes
   گیم اسپات به بازی های راک استار فکر نکنم ۱۰۰ داده باشه تا حالا!در کل خوده متا مهمه نه نمره یکی دو تا سایت.حالا میخواد گیم اسپات باشه

   15Thumb up 2Thumb down
  • گفت:

   جادویی بازیهاش. خود سایت ها و منتقدها نمیتونند ایراد منطقی بگیرند چون میدونند ایراد نگیرند نقدهاشون خونده نمیشه. ولی اینها چیزی از شاهکار بودن و اعتبارش ذره ای نمیکنه. نه بخاطر نامش بخاطر اینکه همیشه ثابت میکنه تو هر بازیش بهترینه و بهترین چیزهارو به دنیای گیم وارد میکنه. Star

   9Thumb up 2Thumb down
 13. P30PlayBox گفت:

  نمرات بازی جای اححححسنت فراوان داره. Yes Yes Yes
  حالا به مناسبت نمره ۹۷ بازی احتمالا قیمت بازی هم بالای ۹۷۰ هزار تومن خواهد بود!!! Neutral Neutral Neutral
  ((البته قیمتش رو تو برخی سایتها که بررسی کردم ۱۲۰۰ بود! Neutral … ))

  16Thumb up 1Thumb down
 14. Hossein E 47 گفت:

  ۹۷ با این همه هایپ خیلی حرفه بالاتر از انتظارات بوده که تا اینجا پیش رفته

  5Thumb up 1Thumb down
 15. poya گفت:

  سلام بچه ها کیا بیدارن !!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط ۵ ساعت مونده In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love

  3Thumb up 8Thumb down
 16. farshadcj گفت:

  ساعت ۷:۲۲ صبح ۸ تا دقیقه تا لانچ بازی لحظه دیدار از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیک تر است ۳ ساعت دیگه اگه خسته شده بودم میام براتون از خود بازی کامنت میزارم اسپویل میکنم براتون

  5Thumb up 5Thumb down
 17. Cell گفت:

  واقعا تبریک میگم به RockStar Game صنعت گیم رو یه پله بالاتر برد و خود شرکت و گیمرای کنسول و کنسول ها Redemption شدن Cry Yes
  واقعا باید تبریک گفت که با این سخت افزار این چنین کیفیت و جزئیاتی به بازی اضافه کردن مخصوصا بهینگی جادویی Rockstar منو یاد شرکت های انحصاری سونی میندازه که واقع با این سخت افزار معجزه کردن Yes

  ارزشی که این شرکت به مخاطب میده مثال نزدنی هست ارزشی که میراث Rockstar شده
  Yes
  Red Dead Redemption بازی نیست زندگی هست Yes
  در انتظار روزی و لحظه ای که Redemption بشیم Yes

  18Thumb up 2Thumb down
 18. djaliford گفت:

  لیاقتت ۱۰۰ بود ابرشاهکار

  2Thumb up 0Thumb down
 19. farshadcj گفت:

  اسپویل دارم چه اسپویلی اول بازی اینطوری شروع میشه که کاروان گروه داچ از یه سرقت نا فرجام تو بلک واتر که باعث شده یه سری زخمی یه سری هم موقع فرار گم بشن جون سالم به در بردن الان در راه شمال هستن با برف و بوران شدیدی مواجه شدن داچ آرتور رو جلوتر فرستاده تا یه پناهگاه پیدا کنه همینطور که داچ در حال توضیح این قضیه اس سر و کله آرتور پیدا میشه و پناهگاه رو نشون میده فعلا در امان هستن تا اینکه داچ با آرتور میرن برای پیدا کردن تجهیزات و غذا منطقه با اینکه تو بوران کامل ولی فوق العاده طراحی شده همینطور که داچ و آرتور در حال حرکت هستن یکی از اعضای گروه یعنی ماک رو پیدا میکنن اونم بهشون میگه یه مزرعه پیدا کرده جلوتر اونجا با یه گروه رقیب مواج میشن و همرو میکشن بعد یه دختر به اسم ادلی رو که شوهرش رو کشتن نجات میدن و باخودشون میبرن فردای اون روز ۲ تا مرحله اس که قابل انجام یکی شکار واسه غذا یکی هم پیدا کردن گروه رقیب اسمش سخته بگذریم بعد از این دو مرحله که گفتم داچ با توجه به وضعیت مساعد گروه حمله به قطار رو شروع میکنه آهان یادم رفت بگم ابیگل به آرتور میگه الان ۲ روز از جان خبری نیست برو پیداش کن که اونم مرحله خفنی جان داخل کوه ها زخمی و داغون افتاده و اون زخم های نسخه قبلی که رو صورتش بود به خاطر همین مجروح شدنش تو کوهستان هستش که باید نجاتش بدید بعد با کلی گرگ مواجه میشید و در آخر حمله به قطار که فعلا تا اینجاشو رفتم دیگه ضعف کردم گفتم یه صبحونه بخورم گفتم قبل شروع دوباره بازی باهاتون یکم از بازی رو در میون بزارم

  1Thumb up 11Thumb down
 20. MehrdadPS4 گفت:

  واقعا این بازی صنعت گیم و Open World رو یه پله جلو برده و RockStar یه هیولا خلق کرده . حیف که با این قیمت دلار حالا حالا ها باید برای تجربش صبر کنم .

  3Thumb up 0Thumb down
 21. big_cypher گفت:

  دوستانی ک خریدن دارن حال میکنن مام داریم warface میزنیم تا فردا دیسکش یه ۵۰ تومن ۱۰۰ تومنی بیاد پایین

  1Thumb up 0Thumb down
 22. 313714 گفت:

  فقط می تونم بگم
  خدایا دمت گرم Laugh Pray

  1Thumb up 0Thumb down
 23. S_P_G گفت:

  من الان موندم IGN با اون عظمتش ۱۰۰ داده یک سایتی که هیچ چی بلد نیست ۷۰ داده به بازی .

  0Thumb up 1Thumb down
 24. یعنی خداوکیلی لوتی وار ترکوندن .اقا فیلم سینماییی کیفیت ۱۰۸۰ داشتم میدیدم انگار. یعنی خداوکیلی سنگینی ارتور روحس میکنی ادم .حالت زنده بازی رو حس میکنی ادم. برف باریدنش باور کن کاپیشن به تنم کردد…………….
  اگه گوتی نشه باید در اون مراسم اشغال رو پلمپ کرد…
  به جان خودم همون حسی رو داره که وقتی بازی های انحصاری شاخ سونی میاد داریم!!!!!!!!!!!!!!!
  اقا اصلا تابازی نکنی متوجه نمیشی چی میگم !! پاهات تا زانو توی برف و قشنگ احساس میشه .صدای قرچ ورچ برف وقتی راه میری Shock اقا بااسب خوردم به سخره چپ و راست شدم تو بازی های دیگه سخره رو بالا میشدیم Grin
  گرافیکش که دهن بااااااااااااز میکنه Really Angry Really Angry
  اقا من هنگ کردم برم ادامه بدم بیخیال تعریف .اما رفیقم ایکس باکس داره میگه افت فریم داره واسش . سلطان سونی .سلطان راکستار .سلطان ناتی داگ اینا کسایی هستن که به جونشون قسم میخورم .عذت زیاد

  8Thumb up 4Thumb down
 25. nmtaker گفت:

  باری دیگر گوتی رو از گاد بدزد ای دزد (چه چیزی گفتما البته تعریف از بازی بود دیس لایک سرم خراب نکنید) Yes Yes

  14Thumb up 1Thumb down
 26. Sadeq360 گفت:

  اوووووووووف ترکونده متا رو ببین
  حیف ک ما کنسولو میخوایم بدیم بره ☹
  بچه لذت ببرین از دنیای غرب وحشی

  2Thumb up 2Thumb down
 27. گفت:

  ۴۶ سایت تا حالا نمره کامل دادن به بازی
  آقا… یه سایت توی نقدش گفته اگه اینو بازی نکنید دو حالت داره، یا گیمر نیستید یا توی کما تشریف دارید
  چقدر دوسش دارم RDRII رو

  8Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت